نمایه های مشابه گسترش یافته در Author Explorer –

یک ویژگی گرافیکی برای نمایه های مشابه گسترده

پس از انتشار ماه گذشته Author Explorer، ما خوشحالیم که اخبار مربوط به اولین بهبود را به اشتراک می‌گذاریم. راه اندازی امروز شاهد یک روش بسیار بهبود یافته برای بررسی پروفایل های مشابه حساب های اجتماعی در Author Explorer است.

نویسنده اکسپلورر به شما کمک می کند وبلاگ نویسان و سازندگانی را که لینک های وب تولید می کنند پیدا کنید. این توسط ترکیبی از بک لینک ها و برچسب های مخفی که دسته های اجتماعی را به صفحات وب تگ می کنند، ایجاد می شود.

نمایه های مشابه برای یک حساب اجتماعی چیست؟

نویسنده اکسپلورر با بسیاری دیگر از ابزارهای تحقیق رسانه های اجتماعی متفاوت است. از آنجا که Majestic در حال حاضر یک نمودار وب عظیم دارد، مجموعه قابل توجهی از داده های موجود برای تجزیه و تحلیل وجود دارد. از داده‌های سرتاسر وب برای یافتن اینکه کدام حساب‌ها شبیه یکدیگر هستند استفاده می‌شود. ما بررسی می‌کنیم که ببینیم کدام دسته‌ها اغلب به یکدیگر و در وب‌سایت‌های مختلف مرتبط هستند. یک مثال است @taylorswift13 و @tkelce. از آنجایی که پوشش های مشترک زیادی وجود دارد، می توان نوعی رابطه بین دستگیره ها را استنباط کرد.

کجا می توانید پروفایل های مشابه را پیدا کنید؟

برای یافتن نمایه‌های مشابه برای یک دسته اجتماعی، ابتدا آن حساب را در Author Explorer جستجو کنید. سپس می توانید گزارش پروفایل های مشابه را از منوی ناوبری سمت چپ انتخاب کنید.

اکنون باید جدول فوق العاده مفید زیر را ببینید. برخی از داده های کلمه کلیدی به صورت پویا تولید می شوند و باید پس از چند لحظه تکمیل شوند. لطفاً به خاطر داشته باشید که برای تقویت الگوریتم شباهت به تعدادی نقطه داده نیاز است. در مواردی که داده های کافی برای یک دسته معین نداریم، ابزار ممکن است نتواند نتایج را ارائه دهد.

لیستی از پروفایل های مشابه برای حساب @dixon_jones

هر ستون به شما چه می گوید؟

به غیر از نام دسته، چهار ستون دیگر در جدول داده های پروفایل مشابه وجود دارد.

  • TF. این امتیاز Trust Flow برای دسته اجتماعی (از 0-100) است. ما این را با جمع‌آوری پیوندها به نام دسته با پیوندهایی به به‌روزرسانی‌های وضعیت فردی محاسبه می‌کنیم.
  • اسناد نویسنده. این تعداد دفعاتی است که حساب اجتماعی به عنوان یک صفحه یا سازنده سایت علامت گذاری شده است.
  • موضوع برتر. وقتی وب را ایندکس می کنیم، بررسی می کنیم که چقدر همه صفحات وب به نزدیک به 900 دسته موضوعی مختلف مورد اعتماد نزدیک هستند. موضوع برتر برای هر حساب اجتماعی نشان می دهد که کدام موضوع فردی بیشتر جریان اعتماد موضوعی خود را به آن دسته منتقل می کند.
    توجه: Topical Trust Flow نوع سایتی را نشان می دهد که حساب لینک ها را دریافت می کند از جانببه جای نوع محتوایی که ایجاد می کنند. به عنوان مثال، اگر یک حساب اجتماعی بیشتر لینک های خوب خود را از سایت های سلامت و تناسب اندام دریافت کند، موضوع اصلی آنها سلامت و تناسب اندام خواهد بود.
  • کلید واژه ها. اگر یک صفحه وب به یک دسته اجتماعی پیوند دارد، می‌توانیم دسته را با عناصر درون صفحه مانند عنوان صفحه، متن لنگر و زمینه پیوند به آن پیوند مرتبط کنیم. هنگامی که یک حساب دارای چند صد پیوند است، ما می توانیم آن داده ها را جمع آوری کنیم تا متداول ترین کلمات و عباراتی را که در نزدیکی پیوندهای محتوای آن ظاهر می شوند، بیرون بیاوریم.
    توجه: مانند Top Topic، لیست کلمات کلیدی از صفحاتی مشتق شده است که به دسته (و به روز رسانی وضعیت آن) پیوند دارند، و نه محتوایی که صاحب حساب منتشر می کند.

کلید “فقط نمایش نویسندگان” چیست؟

هنگامی که صفحات وب را می خزیم، با متا تگ های سایت و متا تگ های محتوا مواجه می شویم. به یاد می‌آوریم که کدام دسته‌ها در این تگ‌ها ذکر شده‌اند و آن‌ها را به‌عنوان «نویسندگان» علامت‌گذاری می‌کنیم. وقتی «فقط نمایش نویسندگان» را انتخاب می‌کنید، هر نمایه مشابهی که به‌عنوان نویسنده پرچم‌گذاری نشده است حذف می‌شود. این فقط به این معنی است که ما حسابی را که در هیچ یک از برچسب‌های انتساب سازنده یا سایت نامگذاری شده است، پیدا نکرده‌ایم. اگر به طور خاص به دنبال سازندگانی هستید که بتوانند درباره شما یا محصولتان بنویسند، این می تواند مفید باشد.

صادرات به اکسل (یا مشابه)

اگر در هر نقطه ای می خواهید لیست را به حالت آفلاین صادر کنید، می توانید دکمه “کپی در کلیپ بورد” را در بالا سمت راست فشار دهید.

از آنجا، می توانید لیست خود را در ابزار مورد علاقه خود قرار دهید.

داده‌های مشابه پروفایل‌ها در کلیپ‌بورد کپی شده و در اکسل جای‌گذاری شده‌اند

نحوه دسترسی به Author Explorer

دسترسی کامل به پروفایل های مشابه برای مشترکین Majestic PRO در دسترس است که می توانند امروز از این ابزار به عنوان بخشی از اشتراک موجود خود استفاده کنند.

اگر هنوز یک حساب PRO ندارید و می‌خواهید پروفایل‌های مشابه را امتحان کنید، چند حساب را به‌عنوان دموهای رایگان باز کرده‌ایم. می توانید با @dixon_jones شروع کنید!

مانند همیشه، ما مشتاقانه منتظر پیشنهادات و مشاهدات شما هستیم – نظرات در مورد این پست وبلاگ باز است، و همچنین خوشحالیم که بازخورد شما را از طریق تیم موفقیت مشتری دریافت می کنیم.

استیو فیتزپاتریک
آخرین پست های استیو فیتزپاتریک (همه را ببین)


Source link