نقشه های ما نمی توانند شما را پیدا کنند

با وجود فراگیر بودن آنها در زندگی مدرن، نقشه ها دارای مجموعه ای از چالش ها هستند که آنها را از سایر تجسم ها، مانند نمودارها یا جداول، متمایز می کند.

حتی بر اساس استاندارد مجموعه داده‌های بزرگی که اغلب در The Markup با آنها کار می‌کنیم، داده‌های جغرافیایی حجیم و پیچیده هستند، زیرا دنیای فیزیکی آن بزرگ و نامرتب است.

یک نقشه خوب، قلمروی را که نشان می دهد، بدون تحریف یا تخریب، خلاصه و ساده می کند. گویی چنین کاری به اندازه کافی سخت نیست، هر نقشه‌بردار مشتاقی باید با قوانین هندسه نیز سر و کار داشته باشد، که باعث می‌شود زمین کروی (از لحاظ فنی یک بیضی شکل) بر روی صفحه‌ای دوبعدی بدون برخی مصالحه‌ها را غیرممکن کند.

در The Markup، ما یک مانع نهایی را به این مسیر مانع اضافه می کنیم: قول حفظ حریم خصوصی ما.

Markup متعهد می شود تا حد امکان اطلاعات کمتری در مورد خوانندگان ما جمع آوری کند. ما از کوکی های ردیابی در سایت خود استفاده نمی کنیم. ما خدمات شخص ثالث را قبل از گنجاندن آنها در مقالات خود یا هر جای دیگر در سایت خود بررسی می کنیم. بسیاری از ردیاب‌ها یا تجزیه و تحلیل‌هایی هستند که داده‌های خوانندگان ما را جمع‌آوری می‌کنند. اینها ممکن است در بسیاری از وب استاندارد باشند، اما ما از آنها استفاده نمی کنیم.

در نتیجه، زمانی که تصمیم گرفتیم آدرس‌هایی را که در تحقیقات خود در مورد سرعت اینترنت در سراسر ایالات متحده جمع‌آوری کرده بودیم ترسیم کنیم، با یک آدرس آشنا مواجه شدیم.

Source link