نقشه راه کامل توسعه دهندگان Full-Stack 2024

ورود به فناوری ممکن است سخت باشد، به خصوص اگر راه خود را در مورد آن ندانید. همه چیز ممکن است کمی گیج کننده باشد و بیشتر توسعه دهندگان آرزو می کنند که بتوانند به گذشته برگردند و سفر فناوری خود را از ابتدا شروع کنند. من با نوشتن این نقشه راه کامل Full-Stack Developer که شامل پشته های ممکنی است که می توانید یاد بگیرید و کجا می توانید آنها را یاد بگیرید، شما را از اتفاقات آینده نجات دادم. در این مقاله، من می‌خواهم پشته‌هایی از Frontend تا Backend را پوشش دهم و کارهایی را که می‌توانید انجام دهید تا در حین جستجوی آن کار بزرگ مشغول شوید.

توسعه FrontEnd

Frontend با یک رابط کاربری تعاملی (واسط کاربری) که با کاربر ارتباط برقرار می کند، ارتباط دارد. این بخشی از وب است که کاربر می تواند ببیند و با آن تعامل داشته باشد. طبق نظرسنجی سالانه توسعه دهندگان Stack Overflow برای سال 2020، 37٪ از توسعه دهندگان توسعه Frontend را یاد می گیرند. افرادی که وارد فناوری می شوند ترجیح می دهند پشته ای را یاد بگیرند که جدید باشد و پرجمعیت نباشد. در اینجا برخی از پشته های Frontend توصیه شده برای شروع سفر توسعه دهنده خود آورده شده است.

زبان برنامه نویسی برای توسعه وب فرانت اند

  1. HTML (زبان نشانه گذاری هایپر متن): من HTML را به هر کسی که به توسعه Frontend تغییر می دهد توصیه می کنم. این ABC از Frontend است. HTML را می توان به عنوان اسکلت وب سایت دید که دارای ساختار اساسی است که باعث می شود…

Source link