نشانه هایی که نشان می دهد یک فناوری شبکه از سودمندی خود گذشته است | دانش مرکز داده

داس تیز دروگر هیچ استثنایی از جمله اجزای شبکه ندارد. وظیفه شما، به عنوان یک مدیر، این است که قبل از اینکه بتواند کار خود را انجام دهد، درو را شکست دهید، و یک شبکه ضروری یا سرویس شبکه را در زمانی که عمرش به پایان رسید به برزخ محکوم کنید.

لیزا گس، معاون ارشد فروش مهندسی جهانی در ارائه‌دهنده تجهیزات شبکه بی‌سیم Cradlepoint، در مصاحبه‌ای با ایمیل می‌گوید: فناوری شبکه، مانند هر چیز دیگری، طول عمر دارد. ممکن است وسوسه‌انگیز باشد که باور کنیم این کار ارزان‌تر و آسان‌تر است که شبکه شما بیش از طول عمرش کار کند، اما به ندرت اینطور است.

کلینت فیشر، مدیر امنیت سایبری در مهندسی و خدمات حرفه‌ای مهندسی و فناوری بلک راک، از طریق ایمیل می‌گوید، نشانه واضحی از اینکه یک فناوری شبکه از مفید بودن خود گذشته است، زمانی است که دیگر نمی‌تواند نیازهای تجاری را از نظر مقیاس‌پذیری، امنیت یا کارایی پشتیبانی کند. او اضافه می کند که خرابی های مکرر یا ناسازگاری با سیستم های جدیدتر نیز از علائم هشدار دهنده کلیدی هستند. اکثر مدیران شبکه در شناسایی فناوری‌های منسوخ ماهر هستند، اما چالش‌هایی در ایجاد تعادل بین سیستم‌های قدیمی با نیاز به نوآوری، که اغلب توسط ملاحظات بودجه و عملیاتی محدود می‌شود، به وجود می‌آیند.

آمیت دینگرا، معاون اجرایی شبکه می‌گوید، فناوری‌های در حال افزایش، از جمله بلاک چین، واقعیت افزوده/ مجازی، 5G، تجزیه و تحلیل هوش مصنوعی و AIOps، همگی به قابلیت‌های شبکه پیشرفته برای مدیریت ترافیک داده با سرعت، امنیت، چابکی و تأخیر کم نیاز دارند. خدمات، در ارائه دهنده فناوری و راه حل های تجاری NTT از طریق ایمیل. اگر زیرساخت شبکه شما برای پشتیبانی از استقرار فناوری‌ها، دستگاه‌ها و برنامه‌های جدید تلاش می‌کند، این نشانه‌ای است که سازمان شما باید ارتقای شبکه را در نظر بگیرد.»

تغییر ناگهانی در استفاده از شبکه نیز می تواند نشان دهنده یک مشکل باشد. مارک هرن، تحلیلگر شرکت مشاوره و تحقیقات فناوری ISG، از طریق ایمیل می‌گوید: «مدیران شبکه و تیم‌های آن‌ها باید تلاش کنند تا بفهمند چه چیزی باعث تغییر در استفاده می‌شود. آیا نیازهای کسب و کار تغییر کرده است؟ آیا یک دستگاه یا نرم افزار جدید با محیط شبکه موجود ناسازگار است؟ هر کدام می تواند ریشه مشکل باشد.

ادامه این مقاله را در مورد محاسبات شبکه بخوانید