نسخه جدید ChatGPT به همه ابزارهای GPT-4 به طور همزمان دسترسی می دهد

OpenAI قصد دارد از روش جدیدی برای استفاده از GPT-4 چندوجهی با دسترسی به همه ابزارها بدون سوئیچینگ و قابلیت های بیشتر تجزیه و تحلیل اسناد رونمایی کند.

اسکرین شات های به اشتراک گذاشته شده توسط کاربران متعدد ChatGPT Plus در X قابلیت های جدیدی را برای تجزیه و تحلیل PDF و اسناد و ویژگی «همه ابزارها» نشان می دهد.

All Tools به کاربران امکان دسترسی به تمام ویژگی های GPT-4 را بدون نیاز به جابجایی بین یکی بر دیگری می دهد.

این حرکت به عنوان یک جهش قابل توجه مورد استقبال قرار گرفته است که مرزهای قابلیت های هوش مصنوعی مولد را فراتر از پرس و جوهای مبتنی بر متن فراتر می برد.

اکنون، کاربران می توانند تصویری را آپلود کنند و از DALL·E 3 بخواهند که پاسخی ایجاد کند و بعد جدیدی به گردش کار آنها اضافه کند.

همانطور که کاربران بیشتری به عملکرد چندوجهی جدید دسترسی پیدا می کنند، نمونه های بیشتری از نحوه استفاده از همه ابزارهای GPT-4 با هم ظاهر می شود.

جالب اینجاست که به نظر نمی رسد ویژگی GPT-4 All Tools شامل افزونه های ChatGPT باشد.

این می تواند یک حرکت حساب شده برای ساده کردن تجربه کاربر و افزوده های جانبی شخص ثالث باشد که در طول تاریخ عملکردهای مشابهی را ارائه می دهند.

توانایی تجزیه و تحلیل PDF و سایر فایل‌ها به طور مستقیم در سیستم، نیاز به افزونه‌های شخص ثالث ChatGPT را که تاکنون این شکاف‌ها را پر کرده‌اند، نادیده می‌گیرد.

با ادغام چنین ویژگی‌هایی در آخرین نسخه ChatGPT، OpenAI به بازخورد کاربران پاسخ داد تا ابزار قدرتمندتری ایجاد کند که به عملکرد خارجی متکی نیست.

علاوه بر دسترسی کاربران به GPT-4 All Tools، سایرین متوجه تاریخ قطع دانش جدیدتری شده‌اند.

آخرین اخبار قبل از کنفرانس DevDay OpenAI در هفته آینده منتشر می شود، جایی که انتظار می رود این شرکت ابزارهای جدید را با توسعه دهندگان بررسی کند.


تصویر ویژه: Zia Image Art/Shutterstock