نسبت مهاجرت Covalent's Staking CQT در اتریوم به 13% می رسد، پیشی گرفتن از Moonbeam ATH قبلی

Covalent (CQT)، لایه پیشرو زیرساخت داده‌های مدولار ساختاریافته، با هیجان اعلام می‌کند که نسبت شرط‌بندی CQT در اتریوم اکنون از نسبت بالاتری که قبلاً در Moonbeam به دست آمده بود، فراتر رفته است. در کمتر از یک ماه از انتقال قرارداد سهام به اتریوم، بیش از 13٪ از کل عرضه در حال حاضر در قرارداد سهام با APY تاریخی فعلی حدود 18٪ قفل شده است.

این نقطه عطف، اعتماد و تعامل رو به رشد در شبکه کووالنت را برجسته می‌کند و بر تلاش‌های مداوم کووالنت برای ارتقای زیرساخت سهام خود و ایجاد کارآمدتر و در دسترس‌تر کردن فرآیند برای همه کاربران تاکید می‌کند.

مهاجرت به اتریوم مشارکت سهامداران را افزایش می دهد

فرآیند مهاجرت، سهامداران را تشویق کرد تا توکن‌های خود را از طریق Wormhole به اتریوم باز کنند و پل بزنند. دارندگان CQT با استفاده از داشبورد شرط‌بندی بصری کووالنت، توکن‌های بدون سهام خود را در قرارداد جدید سهام‌داری اتریوم قرار دادند. در نتیجه، مقدار سهام فعلی در حال حاضر تقریباً 13٪ از کل عرضه است که از 11٪ قبلاً در Moonbeam پیشی می گیرد.

افزایش نسبت سهام نشان دهنده چیزی بیش از یک مهاجرت موفق است. این نشان دهنده اعتماد فزاینده به چشم انداز بلندمدت کووالنت از طرف سهامداران موجود و جدید است. اگر تمام 11 درصد موارد قبلی …

Source link