نحوه مذاکره درباره دستمزد مورد نیاز شما

پروفسور دانشگاه لوئیزویل ، رایان کوئین ، پیشنهاد می کند که پاسخ به این سوالات می تواند شروع خوبی برای آماده سازی مذاکره شما باشد. در مورد حقوق خود برای موقعیت آنلاین تحقیق کنید و داده هایی را که از افزایش حقوق شما از سایت هایی مانند www.indeed.com و سایرین پشتیبانی می کند ، بیابید. داده ها را بنویسید تا در مذاکره و همچنین هرگونه غرامت غیر پولی که می خواهید بپرسید. خلاق بودن. طوفان فکری داشته باشید که ممکن است شرکت بتواند نیازهای شما را برآورده کند حتی اگر نتواند حقوق شما را افزایش دهد. به یاد داشته باشید که خونسرد باشید. به دنبال دستاوردهای غیر پولی باشید که می توانید به دست آورید ، و بهترین گزینه جایگزین خود را برای توافق مذاکره به یاد آورید.

تصویر
عکس پروفایل امی شاه هکر ظهر

@آشفتگیامی شاه

خواننده و نویسنده چند پتانسیل

شما یک پیشنهاد شغلی ، ارتقاء دارید یا فقط می خواهید از رئیس خود حقوق بگیرید … حالا چه؟ چگونه برای مذاکره درباره حقوق خود آماده می شوید تا بتوانید یک پرونده موثر و برنده بسازید؟ پروفسور دانشگاه لوئیزویل ، رایان کوئین ، پیشنهاد می کند که پاسخ به این سوالات می تواند شروع خوبی باشد.

بهترین جایگزین شما برای این موقعیت چیست؟

هنگام مذاکره با حقوق خود برای یک شغل جدید ، به این فکر کنید که اگر مذاکره شما به نتیجه برسد چه اتفاقی می افتد. اگر نتوانید به خواسته خود برسید چه اتفاقی می افتد؟ موقعیت اصلی شما نامیده می شود بهترین جایگزین برای توافق یا BATNAبه مربع یک است ، مکان …