نحوه طراحی یک سیستم عامل قدرتمند LMS: نمونه واقعی

عکس پروفایل Yellowchalk Design Hacker Noon

@طراحی زردطرح Yellowchalk

Yellowchalk یک استودیوی طراحی UI / UX با بوتیک بسیار عالی است که دفتر مرکزی آن در بنگلور همراه با یک دفتر در سنگاپور قرار دارد.

دامنه: ادتک

سکو: وب – بستر LMS

سرویس: طراحی UX و UI

چالش

نامی تحسین شده در میان دانشگاه های جنوب هند ، برای کمک به آنها در دیجیتال شدن به ما کمک کرد – (که احتمالاً آینده نزدیک یادگیری است). آنها به دنبال یک پلت فرم LMS سفارشی بودند که توسط معلمان ، دانش آموزان و والدین استفاده شود.

اگر این حقیقت را که همه گیری COVID-19 ساختار سنتی آموزش همراه با ایده کلاسها را برای همیشه تغییر داده است ، ابراز خرسندی می کنیم. با توجه به یک نکته مثبت ، تحقیقات نشان می دهد که نشان داده شده است که یادگیری آنلاین باعث افزایش حفظ اطلاعات می شود و زمان کمتری را نیز می گیرد.

ایجاد یک پلت فرم سفارشی LMS کاری دلهره آور است و بدون برنامه ریزی صحیح ، یک پروژه ساده می تواند به یک آشفتگی نامفهوم تبدیل شود. چالش ما ایجاد یک پلت فرم LMS بود که به همه کاربران در سنین مختلف و ذهنیت – از دانش آموزان تا معلمان ، والدین و مدیران دانشگاه قدرت می بخشد. بیشترین توجه به ساخت محصولی بود که چندین کاربر در سطح مختلف سواد دیجیتال و دانش فنی را در خود جای دهد بدون اینکه استفاده از آن برای بزرگسالان بسیار خسته کننده و بیش از حد خسته کننده باشد …