نحوه سفارشی سازی احراز هویت با استفاده از حافظه فعال

عکس پروفایل نویسنده

تصور یک برنامه کاربردی بدون یک ماژول احراز هویت بسیار امن بسیار دشوار است ، آنها از یک برنامه به دیگری متفاوت هستند ، اما تقریباً همیشه دارای اجزای مشترک ، مانند فرم معرفی نام کاربر یا ایمیل ، رمز عبور آنها ، شاید برخی از احراز هویت رسانه های اجتماعی ، حتی ورودی های بیومتریک.

این یک روش خوب است که بفهمید برای داشتن یک ماژول احراز هویت امن و کامل چه مواردی را باید در نظر بگیرید. یک بار ، قوانین امنیتی لازم برای پیاده سازی و نیازهای کاربران را تأیید کردید ، به جای اینکه همیشه این کار را از ابتدا انجام دهید ، می توانید الگویی ایجاد کنید یا در مورد Rails ، از یک Gem خاص برای این مورد مانند Devise استفاده کنید.

Devise یکی از سنگهای پرکاربرد برای احراز هویت است و برای انطباق با نیازهای شما بسیار انعطاف پذیر است. در این آموزش ، من قصد دارم به شما نشان دهم که چگونه می توانید یکی از رایج ترین ویژگی ها را با احراز هویت کاربر ادغام کنید ، یعنی پیوند دادن مدل آن با تصویر نمایه آن.

مرتبط ساختن یک مدل با تصویری که در Rails بسیار ساده است به لطف قابلیت بارگذاری مستقیم ماژول ذخیره سازی فعال ، می توانید از بسیاری از سرویس های ذخیره سازی مانند Amazon S3 ، Google Cloud ، Microsoft Azure و غیره برای آن استفاده کنید. در این آموزش ، ما قصد داریم از Cloudinary استفاده کنیم.

Cloudinary یک سرویس ذخیره سازی رایگان است ، تا …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور