نحوه دور زدن تشخیص هوش مصنوعی Turnitin: 10 نکته برای نوشتن غیرقابل تشخیص

پیچیدگی روزافزون نویسندگان محتوای هوش مصنوعی به طور قابل توجهی باعث توسعه آشکارسازهای هوش مصنوعی قوی مانند Turnitin شده است. این آشکارساز هوش مصنوعی به طور خاص منجر به این شده است که بسیاری از دانش آموزان قادر به استفاده از هوش مصنوعی برای ساده کردن جریان کار نوشتن روزانه خود به طور موثر نیستند. خبر خوب این است که این ابزار تشخیص هوش مصنوعی قابل شکست است.

چه بخواهید از هوش مصنوعی برای تولید مقاله، مقاله، مقاله یا گزارش استفاده کنید، ممکن است آنها را غیرقابل شناسایی کنید. این به ویژه در مورد Turnitin صادق است، زیرا چندین استراتژی وجود دارد که می توانید برای دستیابی به نمرات انسانی بالا به طور مداوم از آنها استفاده کنید. به خواندن ادامه دهید و کشف کنید که چگونه بدون شکست از تشخیص هوش مصنوعی Turnitin عبور کنید!

آنچه باید در مورد Turnitin بدانید

در سال 1998 تاسیس شد، Turnitin به عنوان یک شرکت edTech راه اندازی شد که راه حل های سازمانی را برای موسسات دانشگاهی ارائه می دهد. این شرکت که توسط 4 دانشجو در دانشگاه کالیفرنیا، برکلی تشکیل شد، در ابتدا به عنوان یک سیستم تشخیص سرقت ادبی شروع به کار کرد. با گذشت سالها، این شرکت خدمات خود را گسترش داد و در نهایت یک آشکارساز هوش مصنوعی در اوایل سال 2023 منتشر کرد.

با نرخ صحت ادعایی 97 درصد، در بین مربیان، ناشران و محققان بیش از 20000 مؤسسه دانشگاهی در سراسر جهان محبوب شده است. آشکارساز هوش مصنوعی حتی گزارش های تجزیه و تحلیل بسیار دقیقی از هر محتوایی که اسکن می کند ارائه می دهد. این کار را آسان می کند …

Source link