نحوه دستیابی به توسعه برنامه های وب سفارشی

عکس پروفایل نویسنده

@وجودEXISTEK

EXISTEK یک شرکت توسعه نرم افزار برون سپاری مبتنی بر نوآوری است.

حضور وب مورد نیاز شماره یک برای هر محصول نرم افزاری است. طیف گسترده ای از ابزارها و پیشبرد چارچوب های جدید ، توسعه برنامه های وب سفارشی را به سطح بالاتری منتقل کرده و آن را به هیچ وجه قابل دسترسی می کند. رویکردهای نوآورانه با سرعت کامل محبوب می شوند. هم شرکت ها و هم توسعه دهندگان می توانند از فرآیندهای کدگذاری سریع ، ساده و کارآمد و نگهداری آن بهره مند شوند. در این مقاله ، ما مهمترین جزئیات مربوط به توسعه برنامه های وب سفارشی ، از جمله معماری ، فناوری های موجود ، مدل های SDLC و بهترین روش های آن را در سال 2021 جمع بندی خواهیم کرد.

توسعه برنامه سفارشی وب: فرصت های فنی

دهه اخیر فرصتهای تکنولوژیکی زیادی را در فرآیند ساخت نرم افزار ارائه داده است. ابزارها و چارچوبهای مختلف رویکردهای موجود را به طرز غیرقابل برگشتی تغییر می دهند. توسعه برنامه های وب سفارشی توسط خود مشاغل و توسعه دهندگان مختلف پیشرفت و پشتیبانی می شود. طبق آمار ، سازمان متوسطی از 29 برنامه وب مختلف در طی فرآیند مشترک روزانه استفاده می کند.

شرکت ها 5 دلیل اصلی برای انتخاب راه حل های ابری را عنوان کرده اند: بهبود سرعت ، انعطاف پذیری ، تداوم تجارت ، پشتیبانی مشتری و هزینه کمتر ….