نحوه بارگیری فایل های رسانه ای وردپرس در Cloud و افزایش سرعت بارگذاری

عکس پروفایل نویسنده

@رافی کدرافی

بازاریاب محتوای پشته ای کامل. عاشق کوه و مواد مخدر آدرنالین.

اگر وب سایت شما در یک سرویس میزبانی وب منظم میزبانی می شود ، قبلاً می دانید که با گذشت زمان ، سایت شما به تدریج کند می شود.

با افزایش بازدید وب سایت ، هزینه های میزبانی وب شما جمع می شود و شما باید هزینه خدمات اضافی را برای تهیه نسخه پشتیبان و ایمن سازی اطلاعات با ارزش سایت خود پرداخت کنید. برای ذخیره سازی و بهینه سازی تصاویر هزینه اضافی خواهید داشت.

با این حال ، تصاویر بزرگ و پرونده های رسانه ای هنوز هم می توانند عملکرد سایت شما را به شدت کاهش دهند ، بدون ذکر هزینه های فزاینده در سایت شما.

سرویس های ذخیره سازی ابری مانند Amazon S3 ، Google Cloud Storage یا DigitalOcean این فرصت را به شما می دهند که تمام مزایای ذکر شده در بالا را دریافت کنید.

یکی از راه های جلوگیری از این هزینه اضافی در حالی که هنوز وب سایت سریع تری دارید ، استفاده از فضای ذخیره سازی قابل اعتماد ابر برای سرویس دادن به پرونده های رسانه ای است.

Amazon S3 ، Google Cloud Storage و DigitalOceans تعداد کمی از فضای ذخیره سازی قابل اعتمادی است که می توانید برای کمک به شما در جهت به دست آوردن وب سایت بهتر بدون اتلاف پول استفاده کنید.

در این راهنما ، من در مورد اینکه چرا شما باید از فضای ذخیره سازی Cloud استفاده کنید ، بهترین خدمات Cloud چیست ، و چگونه داده سایت خود را در Cloud بارگیری کرده و در سایت خود قرار دهید ، بحث کردم.

در اینجا لیستی از موضوعات مورد بحث در این مقاله آمده است:

  • چرا باید از خدمات Cloud Storage استفاده کنید
  • بهترین ابر …
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور