نحوه ایجاد یک موتور UI مبتنی بر سرور برای Flutter

سلام!

امروز به شما نشان خواهم داد که چگونه یک موتور فوق‌العاده برای رابط کاربری سرور در Flutter ایجاد کنید، که بخشی جدایی‌ناپذیر از یک CMS فوق‌العاده است (اینطور است که خالق آن، یعنی من، آن را در موقعیت مکانی قرار می‌دهم). البته ممکن است شما نظر دیگری داشته باشید و من خوشحال خواهم شد که در نظرات در مورد آن صحبت کنم.

این مقاله اولین مورد از دو (در حال حاضر سه) در این مجموعه. در این مورد، ما مستقیماً به Nui نگاه خواهیم کرد، و در مورد بعدی – چقدر Nui با Nanc CMS یکپارچه شده است. و بین این مقاله و مقاله بعدی مقاله دیگری با مقدار زیادی اطلاعات در مورد عملکرد Nui وجود خواهد داشت.

در این مقاله چیزهای جالب زیادی در مورد UI سرور محور، قابلیت های Nui (Nanc Server-Driven UI)، تاریخچه پروژه، علایق خودخواهانه و دکتر استرنج وجود خواهد داشت. اوه بله، پیوندهایی به GitHub و pub.dev نیز وجود خواهد داشت، بنابراین اگر دوست دارید و اهمیتی ندارید که 1-2 دقیقه از وقت خود را صرف کنید – خوشحال خواهم شد که ستاره شما را داشته باشم و لایک کنم.


فهرست مطالب

 1. مقدمه
 2. دلایل توسعه
 3. اثبات مفهوم
 4. نحو
 5. ویرایشگر IDE
 6. کارایی
 7. کامپوننت ها و ایجاد رابط کاربری
 8. زمین بازی
 9. تعامل و منطق
 10. انتقال اطلاعات
 11. مستندات
 12. برنامه های آینده

یک معرفی کوچک

من قبلاً مقاله ای در مورد Nanc نوشته ام، اما از آن زمان، بیش از یک سال از آن زمان می گذرد و پروژه پیشرفت چشمگیری از نظر …

Source link