نحوه انتخاب راه حل پیگیری زمان برای مشاغل خود: راهنمای گام به گام

عکس پروفایل نویسنده

@تجزیه و تحلیل زمانتجزیه و تحلیل زمان

Time Analytics راه حلی است که کلیه فرایندهای شرکت شما را رصد و ردیابی می کند.

همانطور که تأثیر اپیدمی COVID 19 بر اقتصاد جهانی و جوامع کمتر از یک لحظه در رادار احساس می شود و بیشتر از حالت عادی جدیدی است که همه ما باید با آن سازگار شویم و به آن عادت کنیم ، مردم دارند به ایده کار در خانه یا از راه دور با برخی ظرفیت ها عادت کرده است. یکی از فناوری هایی که امکان وقوع این امر را فراهم کرده است و بنابراین برای اقتصاد همه گیر ضروری است ، راه حل ردیابی زمان است.

نرم افزار ردیابی زمان کاربران را قادر می سازد زمان دقیق صرف شده برای کارها و پروژه ها را در یک تجارت ردیابی و ثبت کنند. این فناوری کاربر را قادر می سازد زمان دقیق صرف شده برای کارها و پروژه ها را در یک کسب و کار ردیابی و ثبت کند. این فناوری مشاغل را قادر می سازد تا با نظارت بر ساعات کار موثر خود ، در بالای بهره وری کارمندان خود باقی بمانند و همچنین کارمندان را از میز کار خود دور کنند و به آنها اجازه دهند در هر جایی که می خواهند آزادانه کار خود را انجام دهند.

با این وجود ، طبق قانون تقاضا و عرضه ، افزایش تقاضا برای راه حل های ردیابی زمان توسط مشاغل و فریلنسرها منجر به افزایش تعداد نرم افزارهای ردیابی زمان در بازار شده است. اکنون برای هر مشاغل دشوار است ، چه یک …