نحوه افزودن فیلتر پورن به شبکه خانگی خود

اکثر شبکه های خانگی را طوری تنظیم کنید که پورنو ، بدافزارها و سایر محتوای ناخواسته را به صورت رایگان فیلتر کنند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که روتر Wifi خانگی خود را طوری پیکربندی کنید که از سرور DNS مناسب خانواده به نام “OpenDNS Family Shield” استفاده کند. دو سرور DNS از OpenDNS هر درخواستی که دریافت می کنند را بررسی می کنند و درخواست های سایت های نامناسب را مسدود می کنند. دستورالعمل های زیر نحوه تنظیم روتر برای اشاره به سرور DNS دوستدار خانواده را توضیح می دهد. اگر برای درست کردن این مشکل مشکل دارید ، می توانید “راهنمای نهایی تغییر سرور DNS خود” را امتحان کنید.

تصویر
عکس پروفایل Franz Rodenacker Hacker Noon

فرانتس رودناکر

طراحی محصول ، قابلیت استفاده و UX ، Frontend Development

اگر فرزند دارید ممکن است نگران باشید که چقدر راحت می توانند با اینترنت با پورن های سخت روبرو شوند. اگر این امر شما را نگران می کند و می خواهید در این زمینه کاری انجام دهید ، در اینجا راهی کاملاً رایگان و آسان است که می توانید اکثر شبکه های خانگی را برای فیلتر کردن پورنو ، همراه با بدافزارها و سایر محتوای ناخواسته پیکربندی کنید.

چگونه کار می کند

به عنوان مثال ، هر بار که به یک وب سایت می روید ، مانند cnn.com ، مرورگر شما باید آدرس IP منحصر به فردی را که متعلق به آن وب سایت است پیدا کند (به عنوان مثال وقتی این مقاله را نوشتم ، cnn.com دارای IP آدرس 151.101 بود. 1.67). آدرس قابل خواندن توسط انسان (cnn.com) فقط برای سهولت زندگی برای ما مردم وجود دارد. رایانه های موجود در اینترنت همه از IP استفاده می کنند …