نحوه استفاده از تزئینات و میکسین در اجزای وب رعد و برق Salesforce

عکس پروفایل مایکل هکر نون

به راحتی می توان گفت که هر برنامه وب مدرن این روزها تا حدودی به سه استاندارد بنیادی وب متکی است: HTML ، CSS و JavaScript. در حالیکه HTML از استاندارد HTML5 تا حد زیادی تثبیت شده است ، CSS و JavaScript برای رفع نیازهای توسعه دهندگان و کاربران همچنان به تکامل خود ادامه می دهند.

ماهیت در حال تکامل این سه فناوری منجر به معرفی اجزای وب ، یک راه حل بین مرورگر برای ساخت برنامه های وب پیچیده شده است. علاوه بر این استاندارد منبع باز ، Salesforce Lightning Web Components (LWC) را به عنوان یک بسته بندی سریع و درجه یک در اطراف اجزای وب وانیل توسعه داد. نتیجه یک چارچوب نازک ، کارآمد و دارای ویژگی های کاملاً ساخته شده در وب باز است.

LWC نه تنها در بالای استاندارد ECMAScript ساخته شده است ، بلکه مقداری شکر نحوی عالی ارائه می دهد که می تواند به JavaScript استاندارد سرایت کند. به همین دلیل ، چارچوب LWC می تواند ویژگی های پیشنهادی زبان را در خود بگنجاند که با اثبات آینده کد شما در اکوسیستم جاوا اسکریپت همیشه در حال توسعه ، توسعه برنامه را ساده می کند. در این پست ، ما از نزدیک به دو ویژگی نسبتاً اخیر – مخلوط ها و تزئینات – نگاهی خواهیم انداخت و خواهیم دید که چگونه می توان از آنها در برنامه های LWC استفاده کرد.

میکسین چیست؟

در بسیاری از زبانهای برنامه نویسی شی گرا ، کلاسها می توانند از طریق یک ویژگی روشهای اضافی “دریافت” کنند …