مورچه بزرگترین وام مرتبط با ESG آسیا را در قرارداد 6.5 میلیارد دلاری دریافت کرد | دانش مرکز داده

(بلومبرگ) — شرکت Ant Group سال گذشته یک تسهیلات اعتباری سندیکایی را به وام 6.5 میلیارد دلاری مرتبط با پایداری تبدیل کرد که بزرگترین وام در نوع خود در آسیا و اقیانوسیه است.

این شرکت روز دوشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که شرکت فین‌تک این تغییر را در ماه نوامبر برای تقویت اهداف زیست‌محیطی، اجتماعی و حاکمیت شرکتی خود از جمله کاهش کربن و استخدام کارگران محروم انجام داد.

Ant گفت که این تراکنش توسط گروهی متشکل از 20 بانک در سراسر ایالات متحده، اروپا و آسیا پشتیبانی می شود. Citigroup Inc.، Credit Suisse Group AG، JPMorgan Chase & Co. و Morgan Stanley هماهنگ کنندگان مشترک این تمرین اصلاحی بودند.

این شرکت به نقل از Dealogic گفت که وام مرتبط با پایداری بزرگترین وام در بازار وام آسیا و اقیانوسیه و سومین بزرگ جهان در سال گذشته است. این پول به شرکت تحت حمایت میلیاردر جک ما کمک می کند تا سال 2030 به صفر خالص برسد.

کسب و کار مستقر در هانگژو قصد دارد از الگوریتم های محاسباتی سبز برای بهبود کارایی سرور در مراکز داده اجاره ای خود استفاده کند.

سیتی گروپ مشاور ساختار ESG و عامل تسهیلات بود. به گفته این شرکت، وام مرتبط با پایداری Ant دارای یک مکانیسم قیمت گذاری دو طرفه است، با تعدیل حاشیه بهره که به اهداف عملکرد پایداری از پیش تعیین شده مرتبط است.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  بارگذاری سوئیچ مجازی، استفاده از مرکز داده را به حداکثر می‌رساند