مهمترین درسی که در برنامه نویسی آموخته ام

عکس پروفایل نویسنده

@DataGeneralistاستیون فینکلشتاین

متخصص تجزیه و تحلیل داده ها. من یادداشت ها ، درس ها و ابزارهایی را برای تجزیه و تحلیل داده ها و سرمایه گذاری منتشر می کنم.

در پاییز 2012 ، وارد دفتر مشاوره تحصیلات تکمیلی خود شدم و از او س askedال کردم که کدام کلاس علوم کامپیوتر را برای ثبت نام در من توصیه کرده است. من توضیح دادم که من کاملاً تازه کار برنامه نویسی هستم. او پیشنهاد کرد مقدمه ای بر برنامه نویسی C.

پس از شرکت در چند سخنرانی ، متوجه می شوم که اکثر دانشجویانی که در این جلسه با آنها صحبت کردم مقدماتی البته در برنامه نویسی تجربه قبلی داشت.

شش هفته و 80 ساعت کار بعد ، من دوره را رها کردم.

وارد ترم بهار 2013 شوید. من در یک دوره علوم کامپیوتر آسان تر ثبت نام کردم ، مقدمه ای بر برنامه نویسی رایانه از طریق وب. من سه ماهه اول دوره را مرور کردم و HTML و CSS را به راحتی اجرا کردم. سپس ، Javascript (JS) را شروع کردیم. این احساس اضطراب و استرس مداوم از دوره قبلی علوم کامپیوتر من کاملاً بازگشت. ترم برای کنار گذاشتن دوره خیلی دیر بود ، بنابراین از دوستی کمک خواستم.

یک روز بعد از ظهر او من را از طریق کد JS من رد کرد و توضیح داد که چگونه می توانید چند قطعه کد را اینجا و آنجا اضافه کنید تا آزمایش کند آیا عملکردهای شما مطابق هدف کار می کند. چیزی که او به من نشان داد یک شکل بسیار اساسی از اشکال زدایی ، روند شناسایی و حذف …