من یک گالری عکس با انیمیشن CSS ساخته ام: آنچه آموختم در اینجا است

عکس پروفایل نویسنده

@پایه های سبزTAPAS ADHIKARY

UI / UX | Blogger @ blog.greenroots.info | بلندگو

vanilla CSS (بدون هیچ کتابخانه خارجی JavaScript و CSS) امکان انیمیشن عناصر HTML را با استفاده از ویژگی های CSS فراهم می کند. این بسیار قدرتمند و بسیار ساده برای یادگیری و استفاده از آن است.

من به عنوان مبتدی انیمیشن CSS ، چیزهای جالبی یاد گرفته ام و یک گالری عکس درست کرده ام. این مقاله در مورد به اشتراک گذاشتن این دانش با یک روش گام به گام با شماست. امیدواریم برای شما مفید واقع شود.

اگر قبلاً از انیمیشن CSS استفاده می کنید ، برای سرگرمی این مقاله را بخوانید. برای اطلاع از برخی از نکات و ترفندهایی که استفاده می کنید ، در صورت تمایل در مورد نظرات خود صحبت کنید.

گالری عکس

گالری عکس مجموعه ای از عکس ها است. در مورد ایجاد گالری برخی از ستاره های راک از صنعت سرگرمی چطور؟ برای قرار دادن برخی از انیمیشن ها ، اجازه دهید عکس های آنها را از دیوار آویزان کنیم و جلوه ای موج ایجاد کنیم تا احساس عالی شود. اگر سعی کنید روی عکس ها حرکت کنید ، انیمیشن متوقف می شود.

در وضعیت فعلی آن ، گالری به این شکل است. فقط بررسی کنید که آیا همه شخصیت های آنجا را می شناسید.

TL ؛ دکتر

این مقاله بیشتر برای مبتدیانی مثل من است. از این رو انتظار دارد که با رویکرد گام به گام کمی طولانی و از نوع آموزشی باشد. اگر می خواهید زودتر به کد و نسخه آزمایشی کار بروید ، در اینجا پیوندها وجود دارد:

نسخه ی نمایشی با تمام مثال ها:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور