مقدمه میز کار: هر دستگاهی را با مرورگر به صفحه ثانویه تبدیل کنید

عکس پروفایل نویسنده

@پاولوبوپاولو (پل) بویدنکوف

خالق Deskreen ، مهندس نرم افزار تمام پشته با تمرکز ، تعهد و اراده بسیار.

چرا من میزکار درست کردم؟

همه چیز از آنجا شروع شد که من می خواستم از iPad خود به عنوان صفحه ثانویه برای Macbook خود استفاده کنم. اما متوجه شدم که استفاده از “Sidecar” – ویژگی MacOS که برای آن منظور ساخته شده است – از گذشته منسوخ شده است. من سعی کردم هر دو را به روز کنم ، اما فایده ای نداشت. تنها گزینه باقی مانده خرید آی پد جدید و حتی مک بوک جدید بود که من نمی خواستم این کار را انجام دهم. من همچنین دارای یک رایانه شخصی Windows هستم و گاهی اوقات لازم است که از iPad خود به عنوان صفحه دوم برای آن نیز استفاده کنم.

من سعی کردم به دنبال رایگان راه حلهایی در اینترنت وجود دارد ، اما من نتوانستم مطلبی را پیدا کنم که متناسب با انتظارات من باشد علاوه بر این ، من تمام روشهای استفاده از نرم افزار رایگان برای به اشتراک گذاری صفحه را پیدا کردم ، برای ویندوز ، مک و لینوکس متفاوت بود. من در این مورد بسیار گیج شدم. سپس به ایده ایجاد Deskreen رسیدم.

من تصمیم گرفتم آن را رایگان و متن باز قرار دهم تا به مردم در حل این مشکل کمک کنم. Deskreen برای ویندوز ، MacOS و Linux به همین ترتیب کار می کند.

امروزه افراد اغلب دستگاه های جدید خریداری می کنند و ممکن است یک تبلت ، تلفن یا لپ تاپ قدیمی داشته باشند که استفاده از آنها را متوقف کرده اند. اگر رایانه لوحی ، تلفن یا لپ تاپ قدیمی شما هنوز قادر به استفاده از مرورگر است ، می توانید با Deskreen از آن به عنوان صفحه دوم برای لپ تاپ خود استفاده کنید.

برای همیشه رایگان و منبع باز است.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  چگونه سایت های وردپرس هک می شوند: 5 آسیب پذیری رایج و چگونگی جلوگیری از آنها