مقایسه UI: Sushiswap VS Uniswap

عکس پروفایل Meridith Graham Hacker Noon

@مریگرامریدیت گراهام

طراح UIUX در حال حاضر به دنبال کار است

Uniswap استاندارد طلایی برای تعویض رمز است ، این روشی است که اکثر مردم به صورت غیرمتمرکز توکن ERC-20 را مبادله می کنند. در سال 2020 ، SushiSwap Uniswap را فورک کرد و از آن زمان ، رابط کاربری آنها متفاوت است.

بیایید بررسی کنیم که آنها چه تفاوتی دارند.

توجه: از آنجا که رابط کاربری Sushiswap تاریک است ، من تصمیم می گیرم آن را با حالت تاریک Uniswap مقایسه کنم. همچنین ، ما سوشی را در سمت چپ و Uni را در سمت راست برای مقایسه نگه می داریم.

صفحات فرود

در نگاه اول ، می توانیم ببینیم که Sushiswap در دنیایی که برنامه های مالی به طور سنتی واقعاً واقعاً کسل کننده است ، می تواند هر کاری را که می خواهند انجام دهد. سایت پر از تصاویر زیبا ، درخشش نئون و شیب است. رابط کاربری آنها طی 9 ماه از زمان راه اندازی ، مسیری طولانی را طی کرده است.

یک راه بسیار طولانی

وقتی صفحات فرود تبادل نظر کنار هم قرار می گیرند ، Uniswap کم رنگ به نظر می رسد. من دوست دارم که Uniswap نام تجاری خود را تا جایی که سوشی است فشار می دهد. به نظر می رسد که آنها دارای پس زمینه قرون وسطایی در صفحه اصلی هستند اما مشخص نیست که چگونه این مورد با بقیه سبک سایت متناسب است (علاوه بر اینکه با آرم اسب شاخدار ارتباط کمی دارد). برای من ، این تضاد با شکلک های مدرن موجود در کارت های آنها (نگاه کنید به زیر) چندان چشمگیر نیست. من فکر می کنم تم قرون وسطایی با یک طراح گرافیک و UI خوب پتانسیل دارد …