مقایسه بستر ابر برتر: نسخه 2021

تصویر
عکس پروفایل Egor Kaleynik Hacker Noon

رایانش ابری مدل اجاره درخواستی منابع سیستم رایانه ای از یک ارائه دهنده خدمات حرفه ای است. ویژگی اصلی رایانش ابری امکان مصرف منابع انعطاف پذیر با کوچک و آسان بالا و پایین کردن برای مشتریان است.

ارائه دهنده خدمات مقداری از منابع سیستم رایانه ای را در اختیار دارد تا بتواند اثرات مقیاس را ایجاد کند. هر مشتری از منابع با حجم مورد نیاز ، معمولاً بسیار کمتر از میزان لازم برای صرفه جویی در مقیاس ، استفاده می کند. به لطف یک مدل انعطاف پذیر برای به اشتراک گذاری منابع ، مشتریان می توانند قیمت معقولی را پرداخت کنند. به عنوان ابر مربوط به تجارت ، به مشتریان ارائه می دهد:

  • منابع مدیریت شده
  • فضای ذخیره سازی گسترده
  • دسترسی سریع به داده ها از همه جا
  • حفاظت از نقض داده ها

بعلاوه ، مدل اشتراکی دسترسی به SMB ها را به فناوری ها و منابع درجه یک سازمانی باز می کند.

تعداد زیادی ارائه دهنده خدمات ابر در سطح جهان وجود دارد. البته هر یک از آنها پیشنهاد ، ویژگی ها و قیمت های منحصر به فرد خود را دارند. به همین دلیل انتخاب ارائه دهنده خدمات ابری مناسب می تواند واقعاً چالش برانگیز باشد و اشتباهات در اینجا به احتمال زیاد اثرات نامطلوبی برای مشاغل ایجاد خواهد کرد.

در مقاله ، ما تحقیقات جامعی را در مورد برترین ارائه دهندگان خدمات ابر و همچنین برخی از بازیکنان سطح دوم بازار انجام داده ایم. شما از ویژگی های اصلی ارائه دهنده های ارائه شده ، شباهت ها و …