مقایسه ارزهای رمزنگاری شده: بیت کوین در مقابل Litecoin Vs. اتریوم

تصویر
عکس پروفایل Bybit Hacker Noon

@بای بایتبایت

بایت با بیش از یک میلیون کاربر ثبت شده یکی از سریعترین رشد مبادلات مشتقات ارز رمزپایه است.

زمانی بود که فقط کسانی که “در دانش” بودند از ارزهای دیجیتال اطلاع داشتند ، اما امروز این امکان وجود ندارد. آگاهی از ارزهای رمزپایه همراه با رشد جامعه رمزنگاری در حال افزایش است ، در حالی که بیشتر و بیشتر سرمایه گذاران با درک بیشتر از چشم اندازهای خود درگیر روند تجارت دارایی های دیجیتال می شوند.

در این مقاله ، ما می خواهیم سه ارز اصلی رمزنگاری شده را بررسی کنیم: بیت کوین ، Litecoin و Ethereum. ما تفاوت های اساسی بین آنها را کشف خواهیم کرد. آنها را از نظر سرعت معامله ، مقیاس پذیری ، الگوریتم و استخراج مقایسه کنید. و به آنها قیمت دهید تا ببینید بهترین سرمایه گذاری کدام یک است.

به طور خلاصه ، تفاوت اصلی بین Litecoin ، Ethereum و Bitcoin ، الگوریتم رمزنگاری است. این الگوریتم بر روند استخراج سکه های جدید تأثیر می گذارد. بیت کوین با الگوریتم SHA-256 رمزگذاری شده است ، در حالیکه شبکه Litecoin و Ethereum به ترتیب از Scrypt و Keccak-256 استفاده می کنند.

چرا Crypto اینقدر Hyped Now است؟

چندین سال است که مردم در حال خرید و فروش ارزهای رمزپایه هستند. با این حال ، سال 2020 نشان داد که این نوع سرمایه گذاری می تواند سود بیشتری نسبت به سهام یا طلا داشته باشد. بسیاری از ارزهای رمزنگاری شده دارای …