معنای حکم دادگاه عالی ایالات متحده در مورد EPA برای ESG | دانش مرکز داده

دادگاه عالی ایالات متحده در تصمیم اخیر خود در مورد ویرجینیای غربی علیه آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA)، حکم داد که EPA قدرت تنظیم انتشار گازهای گلخانه ای از نیروگاه های موجود از طریق الزامات تغییر تولید را ندارد. این سؤالاتی را در مورد توانایی EPA برای تنظیم انتشار گازهای گلخانه ای در آینده و همچنین قدرت آژانس های فدرال برای تنظیم مواردی مانند مقررات فنی در مورد حریم خصوصی داده ها و بی طرفی شبکه ایجاد کرد.

معنای آن برای جنبش زیست محیطی، اجتماعی و حاکمیتی (ESG) ممکن است شدید نباشد، اما صحبت هایی را در مورد رعایت استانداردهایی که اختیاری هستند به راه می اندازد. جاناتان دی. برایتبیل، شریک و رئیس دعوی حقوقی و اجرای قانون محیط زیست شرکت حقوقی وینستون اند استراون، می‌گوید: «همانطور که در حال حاضر در ایالات متحده وجود دارد، افشای ESG توسط شرکت‌ها داوطلبانه است. او می‌گوید در زمانی که یک شرکت شروع به افشای ESG می‌کند، با صحبت کردن، وظیفه می‌پذیرد تا اطمینان حاصل کند که اطلاعات مادی منتقل‌شده دقیق و گمراه‌کننده نیست.

پایداری و ESG امروز

استراتژی های ESG در سازمان ها متفاوت است. این ممکن است شامل کاهش یا حذف مراکز داده برای کاهش مصرف انرژی، تغییر تولید به سمت مواد پایدارتر و جمع‌آوری داده‌های مربوط به تلاش‌های ESG شرکت باشد. به عنوان مثال، مالک املاک تجاری SL Green Realty در ژوئن اعلام کرد که از تجزیه و تحلیل و اتوماسیون Envizi برای ساده کردن مدیریت داده های پایداری از مجموعه املاک خود برای ساده کردن گزارش ESG استفاده می کند.

برایت بیل، به عنوان دستیار دادستان کل در وزارت دادگستری ایالات متحده در دولت ترامپ، این پرونده را در دادگاه استیناف ایالات متحده برای منطقه کلمبیا مورد بحث قرار داد که به ویرجینیای غربی در برابر EPA تبدیل خواهد شد. او می‌گوید: «وقتی دولت بایدن وارد کار شد، طرف‌های قضیه را عوض کردند. با تغییر موضع EPA در طول مسیر، در نهایت دادگاه عالی به نفع موضعی که برایت بیل در ابتدا قبل از DC Circuit استدلال کرده بود، رای داد.

او می‌گوید: «من فکر نمی‌کنم تصمیم دیوان عالی تأثیر مادی بر ESG در بخش تجاری داوطلبانه داشته باشد. برایت‌بیل می‌گوید، مسائل مربوط به سهامداران در حال تبدیل شدن به بخش فزاینده‌ای از نگرانی مدیران سرمایه‌گذاران است، زیرا آنها به دنبال ایجاد ارزش بلندمدت برای شرکت‌هایی هستند که با آنها درگیر هستند.

برای ادامه این مقاله، از نشریه خواهر ما InformationWeek دیدن کنید. InformationWeek بینش و توصیه های مستقلی را ارائه می دهد تا به رهبران فناوری اطلاعات امروز کمک کند تا در چشم انداز فناوری در حال تغییر سریع حرکت کنند و بهترین استراتژی ها و ابزارها را برای پیشبرد سازمان های خود شناسایی کنند.