معمای رمزنگاری نیجریه: مالیات بر میوه ممنوعه

تقریباً یک هفته پیش، صرافی محبوب ارزهای دیجیتال KuCoin اعلام کرد که کاربران نیجریه ای KYC'd آن واجد شرایط پرداخت 7.5٪ مالیات بر ارزش افزوده برای هر تراکنش رمزنگاری از تاریخ 8 ژوئیه 2024 هستند. به عبارت دیگر، آژانس مالیاتی نیجریه، فدرال درآمد داخلی. سرویس (FIRS)، به طور جامع برنامه‌هایی را برای تنظیم صنعت در حال رشد کریپتو در کشور با اعمال نرخ ثابت برای هر تراکنش رمزنگاری تنظیم می‌کند.

با توجه به ادامه ممنوعیت کامل ارزهای دیجیتال و نبرد حقوقی طولانی مدت با محبوب ترین صرافی ارزهای دیجیتال بایننس، به نظر می رسد که رگولاتورهای نیجریه در مورد اصول مقررات مربوط به ارزهای دیجیتال از قلم افتاده اند، به طوری که آنها ناخواسته سبد خرید را در اولویت قرار داده اند. اسب

در حالی که نیجریه، کشوری با بیش از 12 میلیون کاربر رمزارز، به طور رسمی ممنوعیتی برای ارزهای دیجیتال اعمال نکرده است، بانک مرکزی آن، بانک مرکزی نیجریه (CBN)، با همکاری ضمنی سرمایه این کشور به حفظ سیاست‌های ضد رمزنگاری ادامه داده است. تنظیم کننده بازار، SEC نیجریه، این کشور آفریقای غربی را به یکی از مبهم ترین کشورهای تنظیم کننده رمزنگاری در جهان تبدیل می کند.

اقدامات اخیر برای محدود کردن تجارت ارزهای دیجیتال همتا به همتا (P2P) در نیجریه، عزم دولت را برای رسیدگی به آنچه که آن را محسوس می‌داند برجسته کرد.

Source link