معرفی Llavero: کیف پول سخت افزاری 1 دلاری!

از آنجایی که کلیدهای خصوصی شما هرگز از KMS HSM خارج نمی‌شوند، لازم نیست نگران آسیب‌پذیری‌های دستگاه یا عبارت اولیه باشید. و اگر رمز عبور خود را فراموش کردید، می توانید آن را به طور یکپارچه از طریق سرور آمازون Cognito خود میزبانی شده خود که از MFA از طریق پیامک، ایمیل و به زودی کلیدهای عبور پشتیبانی می کند، بازیابی کنید.

کیف پول Llavero

چند هفته پیش کیف پول Llavero را ساختم – یک راه حل سلف سرویس که به شما امکان کنترل کامل بر کلیدهای دیجیتال و دارایی های خود را می دهد – عمومی. “Llavero” در زبان اسپانیایی به معنای “کلیدینگ” است و این کیف پول با ارائه ابزارهایی که برای ایمن سازی دنیای دیجیتال خود به آن نیاز دارید، مطابق با نام خود است. این نسخه اولیه MVP در حال حاضر کاربران فنی را هدف قرار داده است. با این حال، من به بازخورد افراد آگاه برای بهبود و ساده‌سازی کارها برای مخاطبان وسیع‌تری در آینده نیاز دارم. بنابراین من امیدوارم که این باعث جلب توجه مشارکت کنندگان بالقوه شود.

مشکل را دوست داشته باشید: خودسرپرستی ایمن بدون زحمت

بیایید واقعی باشیم – مدیریت کلیدهای خود به روشی کاملاً ایمن کار سختی است. درک و کاهش همه آسیب‌پذیری‌های سخت‌افزار، نرم‌افزار و عبارات اولیه نیاز به سرمایه‌گذاری عظیمی در زمان و تلاش دارد که اکثر مردم نمی‌توانند انجام دهند.

برای کاربران معمولی، داشتن یک کیف پول سخت افزاری سرد در مکانی امن، پشتیبان های کاغذی و دستورالعمل های دقیق برای…

Source link