معامله دیجیتال غول پیکر داده مرکز داده با 300 میلیون دلار عرضه سهام سنگاپور به IPO می رسد

ایشیکا موکرجی ، الفی چی و وینیسی چان (بلومبرگ) – Digital Realty Trust Inc. ، مالک و مجری مرکز داده ، در حال بررسی پیشنهاد اولیه اعتماد در سنگاپور است که می تواند 300 تا 400 میلیون دلار جمع کند ، به گفته افراد آشنا به این موضوع.

مردم گفتند كه شركت آمریكایی در حال كار با مشاوران در این فهرست است كه می تواند به زودی در پایان سال ارائه شود. آنها گفتند که نمونه کارهای بالقوه وسیله نقلیه سرمایه گذاری در حدود 1 میلیارد دلار ارزیابی شده است و خواستار شناسایی نشدن به عنوان محرمانه بودن فرآیند است.

یکی از افراد گفت ، نهاد ذکر شده حدود 10 مرکز داده از سراسر جهان دارد. می تواند به عنوان یک اعتماد سرمایه گذاری در املاک و مستغلات یا یک اعتماد تجاری ساخته شود.

مردم گفتند که رایزنی ها ادامه دارد و جزئیاتی مانند اندازه و زمان ممکن است تغییر کند. نماینده Digital Realty Trust از اظهار نظر خودداری کرد.

فروش سهام می تواند باعث افزایش علاقه سرمایه گذاران به مراکز داده شود ، با شیوع ویروس کرونا در تغییر کار به سمت کار از راه دور و تجارت الکترونیکی ، که هر دو به منابع رایانش ابری بستگی دارند. پیشنهاد Digital Realty Trust دومین لیست مرتبط با فناوری در سنگاپور در سال جاری است ، به دنبال IPO 297 میلیون دلار (224 میلیون دلار) IPO در مارس ، تولید کننده الکترونیک Aztech Global Ltd.

Digital Realty Trust به چندین صنعت از خدمات ابری و فناوری اطلاعات گرفته تا بانک ها ، تولید ، انرژی و مراقبت های بهداشتی توجه دارد. آخرین انتشار درآمد آن نشان داد که نمونه کارهای شرکت مستقر در آستین ، تگزاس از 31 مارس از 290 مرکز داده در سطح جهان تشکیل شده است.

بر اساس وب سایت ، مشتریان این شرکت شامل Business Business Machines Corp. ، AT&T Inc. و National Australia Bank Ltd. Digital Realty Trust سال گذشته خرید شرکت مرکز داده هلندی Interxion Holding NV را با حدود 7.2 میلیارد دلار به اتمام رساند. این شرکت آمریکایی در سال 2019 توافق کرد که در یک معامله دو قسمتی دارایی ها را در حدود 1.4 میلیارد دلار ارزیابی کند ، نمونه کارهای مراکز داده را به Mapletree Investments Pte و Mapletree Industrial Trust سنگاپور بفروشد. معامله در اوایل سال 2020 به پایان رسید.