مزایای اتوماسیون از طریق ادغام API

در حال حاضر حداقل 23،500 API در دسترس است و این عدد ممکن است فقط نوک کوه یخ باشد. یکپارچه سازی API یک نوع اتصال بی عیب و نقص است که به مشاغل این امکان را می دهد تا عملیات را به صورت خودکار انجام دهند و اشتراک گذاری و جاسازی داده ها را در چندین برنامه و سیستم بهبود بخشند. طبق گزارش سالانه SaaS Trends 2019 ، شرکت هایی با 150-300 کارگر از 100 برنامه در سراسر شرکت خود استفاده می کنند ، در حالی که شرکت هایی با بیش از 600 کارمند از 300 برنامه استفاده می کنند. برای پیوند دادن API های ابر امروزی به یک بستر یکپارچه سازی API که در ابر ساخته شده است ، لازم است.

تصویر
عکس پروفایل Njerry Hacker Noon

@آنجرییک نجری

من یک نویسنده حرفه ای فناوری هستم

یکپارچه سازی API یک نوع اتصال بی عیب و نقص است که به مشاغل این امکان را می دهد تا عملیات را به صورت خودکار انجام دهند و اشتراک گذاری و جاسازی داده ها را در چندین برنامه و سیستم بهبود بخشند.

API ها در حال تبدیل شدن به نیاز فناوری اطلاعات تجاری مدرن هستند. مسئله این نیست که آیا API ها مورد نیاز هستند یا خیر. بلکه در مورد تعداد مورد نیاز و نحوه تولید و انتشار آنها است. در حال حاضر حداقل 23،500 API در دسترس است و این عدد ممکن است فقط نوک کوه یخ باشد.

در نتیجه ، امروزه مشاغل چندین گزینه جایگزین برای ایجاد API ها و انتخاب نحوه ادغام آنها دارند. با این حال ، تنها یک گزینه برای سرعت و مقیاس پذیری بسیار خود برجسته است: سیستم ادغام API.

در اینجا دلایلی آورده شده است …