مرکز داده دوستدار North Va. استعفای رسمی | دانش مرکز داده

روز شنبه، یک مقام محلی در شمال ویرجینیا که با فروش خانه خود به مراکز داده Compass موافقت کرد، از سمت خود در هیئت ناظران شهرستان در شهرستان پرنس ویلیام، ویرجینیا استعفا داد.

این تنها چند روز پس از تشکیل دو شکایت علیه پیت کندلند و همکاران سابقش در هیئت نظارت بر دروازه دیجیتال شهرستان پرنس ویلیام (PW Digital Gateway) صورت می گیرد. این پروژه 2100 هکتار از زمین های روستایی و تاریخی مهم را به منطقه بندی مناسب مرکز داده وارد می کند. چندین نفر از ساکنان و گروه های منافع عمومی مخالف دروازه دیجیتال PW بودند. بخش نظرات عمومی جلسه رای‌گیری برای تایید یا رد پروژه به مدت 14 ساعت به طول انجامید، از عصر اول نوامبر تا صبح زود روز بعد.

ناظر کندلند و همسرش از جمله 200 مالک زمین در منطقه پیجلند لین در شهرستان پرنس ویلیام بودند که موافقت کردند در صورت تایید پروژه از سوی هیئت نظارت، زمین خود را به Compass بفروشند.

ناظر پیت کندلند، اعتبار تصویر: سایت دولتی شهرستان پرنس ویلیام

در اعلامیه استعفای خود در فیس بوک، کندلند در مورد تصمیم خود برای فروش گفت: «… سال گذشته وقتی رابین و من تصمیم گرفتیم برای پروژه دروازه دیجیتال PW به محله خود بپیوندیم، برای توضیح موضع خود تماس گرفتم. می‌دانستم که این خبر بحث‌برانگیز خواهد بود، اما به شدت احساس می‌کردم که باید مستقیماً آن را از من بشنوی.»

کندلند در ادامه به جزئیات تعاملات خود با مقامات حقوقی شهرستان، به ویژه امی اشورث، دادستان مشترک المنافع، پرداخت که طبق گزارش واشنگتن پست، موافقت او برای پیوستن به همسایگانش در حمایت از دروازه دیجیتال PW بر تصمیم او در مورد پروژه تأثیر می گذارد.

مطالب پیشنهادی  Array

کندلند خود را از رأی‌گیری کنار گذاشت، اما همچنان با تلاش‌هایی برای فراخوانی همراه با «آن ویلر» رئیس هیئت ناظران شهرستان پرنس ویلیام مواجه شد.

ویلر همچنین خود را در تیررس ساکنان عصبانی می یابد که به دنبال حفظ شیوه زندگی خود بدون توسعه مرکز داده هستند. Supervisor Wheeler بین 50001 تا 250000 دلار در گروه Blackstone که مالک QTS است سرمایه گذاری کرد. QTS، همراه با Compass، به دنبال تغییر منطقه در منطقه Pageland Lane هستند تا بتوانند پروژه های توسعه مرکز داده را آغاز کنند.

نکته قابل توجه زیرساخت برق جامد است که از این منطقه پشتیبانی می کند. تصاویر بدست آمده توسط دانش مرکز داده از دولت شهرستان پرنس ویلیام، خطوط برق Dominion Energy را نشان می دهد که در طول این منطقه کلیدی از شهرستان قرار دارد.

خطوط برق PW Digital Gateway.png

قبل از توسعه مرکز داده، این زیرساخت نیرو از خانه‌ها و مکان‌های تاریخی مانند پارک ملی Manassas Battlefield در منطقه کم جمعیت پشتیبانی می‌کرد.

به گزارش InsideNoVa.com، در درخواستی که توسط Compass در ژوئن سال جاری ارائه شد، این شرکت زیرساخت سایت را به عنوان عاملی در تصمیم خود برای درخواست تغییر منطقه ذکر کرد.

“آی تی [the Pageland Lane area] Compass در برنامه خود نوشت: در زیر یا در مجاورت خطوط انتقال برق با ولتاژ بالا و راهروهای فیبر نوری که برای عملیات مرکز داده حیاتی هستند، قرار دارد.

ساکنان NIMBY در حال بازیابی قدرت برای مقابله با توسعه مرکز داده

استعفای کندلند در پی دو شکایتی که هفته گذشته ارائه شد، نقطه داده دیگری را در الگوی فزاینده قدرت و عقب‌نشینی ساکنان محلی علیه توسعه مرکز داده تشکیل می‌دهد.

مطالب پیشنهادی  اتوماسیون یادگیری ماشین نمی تواند هرگز در کانال سوئز ارائه شود

به عنوان مثال، ماه گذشته ساکنان شهرستان فیرفکس، ویرجینیا، برنامه های یک سایت مشکوک برای توسعه مرکز داده را متوقف کردند. ساکنان به سرعت سازماندهی شدند و با استناد به رای اخیر PW Digital Gateway، که آن را برخلاف میل ساکنان محلی می دانستند، درخواست تغییر منطقه برای سایت مورد نظر را به تعویق انداختند.

به نوبه خود، متخصصان مرکز داده همچنان به دنبال زمین های کم هزینه و نزدیک برای توسعه مرکز داده هستند. به ویژه تشنه مکان های مناسب، hyperscaler و colos هستند. در حالی که Data Center Alley همچنان با مشکلات برق مواجه است، اپراتورهای مرکز داده دورتر به مناطق غرب میانه و جنوبی ایالات متحده و اروپای غربی نگاه می کنند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور