“مردان آهنین” در چشم انداز تجاری با هوش مصنوعی افزایش می یابد

در مجمع جهانی اقتصاد ، پروژه هایی برای مطالعه 85 میلیون شغل به دلیل این ماشین های هوشمند از بین می رود. در همان مطالعه همچنین پیش بینی شده است که تقسیم کار جدید بین انسان و ماشین 97 میلیون نقش جدید برای جبران آنچه از دست داده است ایجاد می کند. ظهور رایانه های شخصی ، که پیش بینی می شد باعث از دست دادن مشاغل عظیم شود ، حتی بیشتر از 1930 میلیون نفر شغل (19.3 میلیون) در ایالات متحده از سال 1970 تا 2015 ایجاد کرد. در پایان ، هوش مصنوعی همیشه فقط یک ابزار خواهد بود ، مدیر فناوری Emapta می گوید.

تصویر
عکس پروفایل Emapta Hacker Noon

امپتا

Emapta یک شرکت برون سپاری با خدمات کامل است که به مشاغل کمک می کند هزینه های نیروی کار را کاهش داده و سریع افزایش یابد.

“روبات ها” اینجا هستند و آنها برای ماندن اینجا هستند.

هوش مصنوعی (AI) بی سر و صدا ریشه در دنیای مدرن دارد. این خانه ها و دفاتر هوشمند ایجاد کرده است ، امنیت را با فناوری تشخیص چهره افزایش داده است ، به رانندگان در حرکت در تردد در ساعت های پیک کمک کرده است ، و مردم را وادار به خرید یا خرید از طریق الگوریتم های پیش بینی خواندن رفتار کرده است.

در حالی که هوش مصنوعی بسیاری از کارها را آسان تر می کند ، برخی از مردم می ترسند که این “روبات ها” مشاغل آنها را تصاحب کنند. با نشان دادن هوش مصنوعی توانایی باورنکردنی خود در تقلید یا حتی فراتر رفتن از توانایی های انسان ، ترس آنها. یا آن؟

آ مجمع جهانی اقتصاد مطالعه منتشر شده در پروژه های 2020 می تواند 85 میلیون شغل را از دست بدهد …