مرحله بعدی فیس بوک: یک مچ بند با قدرت AR

جوزف ریکارد هکر عکس پروفایل ظهر

@ژوزفریکجوزف ریکارد

بنیانگذار و مدیر Klizo Solutions. خالق ماشین فروش علف های هرز. ساخت راه حل های پیشرفته فناوری

فیس بوک ، اخیراً ، چشم انداز ده ساله خود را در زمینه ایجاد یک جفت عینک AR (واقعیت افزوده) اعلام کرده است. پس از گذشت یک هفته از این اعلامیه ، آنها همچنین افکار خود را در مورد راه اندازی مچ بند مبتنی بر AR نشان دادند که سیگنال های عصبی را منتقل می کند و ارتباط دیجیتالی را فعال می کند.

حالا این یعنی چی؟

این بدان معناست که این ابزار به شما امکان می دهد تا در حالی که فقط به جستجوی چیزی یا کلیک کردن روی پیوند فکر می کنید ، از طریق فهرست های مبتنی بر فناوری AR مرور کنید.

این از EMG برای رونویسی سیگنال های اعصاب شما استفاده می کند تا به شما این امکان را بدهد که دستگاه را حتی با کوچکترین حرکت مچ دست یا انگشت نیز کنترل کنید.

اما ، قبل از ادامه کار در مورد اینکه چرا FB تصمیم به استفاده از این فن آوری گرفته است ، بگذارید کمی در مورد AR و چگونگی کمک به آن صحبت کنیم.

منبع تصویر

واقعیت افزوده ، در این مرحله ، نیازی به معرفی ندارد. در اصل می توانید آن را پسر عموی واقعیت مجازی بنامید! با این حال ، این بسیار ساده تر از VR است و شامل ابزارهای پیچیده و دور از دسترس نیست. با دستگاه های ساده ای مانند تلفن های هوشمند ، تبلت ها و در این مورد بندهای مچ دست و غیره می توان به آن دسترسی داشت.

جنبه اصلی طراحی عنصر بصری است. وقتی که…