مدیر عامل TikTok برای شهادت در مورد حفظ حریم خصوصی داده ها و کاهش آسیب آنلاین

مدیر عامل TikTok، شو چو، در جلسه استماع کمیته انرژی و بازرگانی مجلس ایالات متحده در روز پنجشنبه، 23 مارس، ساعت 10:00 صبح به وقت شرقی شهادت خواهد داد.

Chew به عنوان مدیرعامل، مسئول عملیات تجاری و تصمیمات استراتژیک TikTok است.

جلسه استماع “TikTok: چگونه کنگره می تواند از حریم خصوصی داده های آمریکایی محافظت کند و از کودکان در برابر آسیب های آنلاین محافظت کند” به طور زنده در وب سایت کمیته انرژی و تجارت پخش می شود.

بر اساس شهادت کتبی ارائه شده توسط Chew، جلسه استماع بر تعهد ادعایی TikTok به شفافیت، ایمنی نوجوانان، حریم خصوصی مصرف کنندگان و امنیت داده ها متمرکز خواهد شد.

همچنین به نظر می رسد که این موضوع تصورات نادرست در مورد این پلتفرم، مانند ارتباط آن با دولت چین از طریق شرکت مادرش، ByteDance، را مطرح می کند.

Chew دیروز از واشنگتن دی سی یک پیام ویژه با TikTok به اشتراک گذاشت تا از 150 میلیون کاربر، پنج میلیون کسب و کار و 7000 کارمند در ایالات متحده برای کمک به ایجاد جامعه TikTok تشکر کند.

@tiktok، مدیر عامل ما، شو چو، پیام ویژه‌ای از طرف کل تیم TikTok به اشتراک می‌گذارد تا از جامعه 150 میلیون آمریکایی ما قبل از جلسه استماع کنگره در اواخر این هفته تشکر کند.♬ صدای اصلی – TikTok

این ویدئو بیش از 85 هزار نظر از کاربران دریافت کرده است که بسیاری از آنها توضیح می‌دهند که چگونه TikTok به آنها اجازه داده است با مردم سراسر جهان تعامل داشته باشند و اخبار بی‌طرفانه، دیدگاه‌های جدید، محتوای آموزشی، الهام‌بخش و شادی را بیابند.

TikTok دستورالعمل ها را به روز می کند و محتوای آموزشی بیشتری ارائه می دهد

TikTok تغییرات قابل توجهی در پلتفرم خود ایجاد کرده است تا به بسیاری از این نگرانی ها قبل از این جلسه رسیدگی کند تا از ممنوعیت کامل ایالات متحده در این پلت فرم فرار کند.

در زیر مروری بر برخی از تلاش‌های TikTok برای بازپروری ادراک قبل از جلسه استماع است.

دستورالعمل های انجمن به روز شده – TikTok دستورالعمل های انجمن را به روز کرد و اصول انجمن خود را به اشتراک گذاشت تا تعهد خود را به حفظ امنیت و فراگیر بودن پلت فرم برای همه کاربران نشان دهد.

For You Feed Refresh – TikTok محتوا را به کاربران بر اساس تعامل آنها با محتوا و سازندگان توصیه می کند. برای کاربرانی که احساس می‌کنند توصیه‌ها دیگر با علایق آن‌ها مطابقت ندارد، TikTok امکان تازه‌سازی صفحه برای شما را معرفی کرد که به آن‌ها اجازه می‌دهد تا توصیه‌های تازه‌ای دریافت کنند که گویی یک حساب جدید راه‌اندازی کرده‌اند.

فید STEM – برای بهبود کیفیت محتوای آموزشی در TikTok، فید STEM را برای محتوای متمرکز بر علوم، فناوری، مهندسی و ریاضیات معرفی می‌کند. برخلاف محتوایی که هنگام جستجوی کاربران هشتگ #STEM ظاهر می‌شود، TikTok می‌گوید که Common Sense Networks و Poynter محتوای فید STEM را بررسی می‌کنند تا مطمئن شوند که برای مخاطبان جوان‌تر ایمن است و از نظر واقعیات دقیق است.

این می‌تواند آن را بیشتر شبیه نسخه TikTok در چین – Douyin – کند که محتوای آموزشی را به مخاطبان جوان‌تر نسبت به محتوای سرگرم‌کننده ارتقا می‌دهد.

کسب درآمد از سری – برای تشویق سازندگان به ایجاد محتوای عمیق و آموزنده، TikTok یک برنامه کسب درآمد جدید برای محتوای سری معرفی کرد. مجموعه‌ها به سازندگان اجازه می‌دهد تا با قرار دادن ۸۰ ویدیو با حداکثر ۲۰ دقیقه، که هر کدام پشت یک دیوار پرداخت هستند، درآمد کسب کنند.

تلاش‌های بیشتر کنگره برای محدود کردن TikTok

جلسه استماع TikTok فردا تنها تلاش کنگره برای محدود کردن یا ممنوع کردن فناوری هایی مانند TikTok نیست.

در اوایل این ماه، سناتور مارک وارنر (D-VA) قانون محدود کردن (محدود کردن ظهور تهدیدات امنیتی که فناوری اطلاعات و ارتباطات را به خطر می اندازد) معرفی کرد، که یک فرآیند رسمی برای دولت ایجاد می کند تا خطرات فناوری را که منشا آن در این کشور است را بررسی و کاهش دهد. کشورهایی مانند چین، کوبا، ایران، کره شمالی، روسیه و ونزوئلا.

سازمان‌هایی مانند پروژه نظارت بر فناوری اشاره کرده‌اند که کنگره باید فراتر از TikTok نگاه کند و خطرات مشابهی برای امنیت ملی و مخاطبان جوان‌تر ناشی از سایر پلتفرم‌های فناوری بزرگ مانند آمازون، اپل، گوگل و متا را بررسی کند.

ما جلسه فردا را از نزدیک دنبال خواهیم کرد – حتماً برای پوشش ما بازگردید تا تعیین کنیم که این موضوع چگونه روی کاربران تأثیر می گذارد و پیش بینی می کند که چه اتفاقی خواهد افتاد.


تصویر ویژه: Alex Verrone/Shutterstock

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور