مدیر عامل Ripple درباره اینکه دولت ایالات متحده به دنبال Tether است صحبت می کند: آیا این فقط یک FUD دیگر است؟

مدتی است که شاهد FUD جدی در USDT هستیم. اخیراً، براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل گفت دولت ایالات متحده به دنبال تتر است که استیبل کوین USDT را صادر می کند.

او هیچ فکر خاصی در مورد خطرات احتمالی برای استیبل کوین USDT ارائه نکرد. در همان زمان، براد گارلینگ هاوس خاطرنشان کرد که USDT برای کل اکوسیستم رمزنگاری مهم است و این داستان ارزش نظارت دارد.

در پاسخ، تتر اشاره شد ریپل به زودی استیبل کوین خود را راه اندازی خواهد کرد. به گفته تتر، برد گارلینگ هاوس صرفاً تلاش می کرد تا مقداری فشار بر محصول رقیب وارد کند. با این حال، کاملاً ممکن است که مدیر عامل Ripple هنگام صحبت در مورد خطرات مربوط به USDT، تهدیدات خاصی را در ذهن داشته باشد.

با توجه به اخیر گزارش ها، ایالات متحده روی قوانینی کار می کرد که صادرکنندگان بدون مجوز بانکی را به حداکثر ارزش بازار استیبل کوین 10 میلیارد دلار محدود می کرد. چنین قوانینی، نهادهای آمریکایی را از نگهداری و تراکنش با استیبل کوین‌های صادر شده خارج از کشور که مجوز بانکداری ایالات متحده ندارند، مانند USDT، منع می‌کند. در تئوری، قوانین بالقوه فرصتی را برای بانک‌ها فراهم می‌کند تا بتوانند استیبل کوین‌های خود را ایجاد کنند و با USDT رقابت کنند.

بر کسی پوشیده نیست که رگولاتورهای ایالات متحده Tether دریایی را دوست ندارند، اگرچه این شرکت انطباق خود را با قوانین ایالات متحده افزایش داده است.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور