مدیران عامل استارت آپ: این خبر خوبی است که می توانید در صفحه هیئت مدیره 2020 خود بگنجانید

عکس پروفایل نویسنده

@اقلیماقلیم کد

معیارهای عملی برای رهبران مهندسی.

هنگامی که برای جلسات هیئت مدیره خود آماده می شوید ، ممکن است در تلاش باشید تا اخبار خوبی برای به اشتراک گذاشتن با هیئت مدیره پیدا کنید. مطمئناً ، شرکت در جلسه هیئت مدیره به این دلیل که همه چیز به خوبی پیش می رود اشتباه است – جلسات هیئت مدیره فرصتی ارزشمند برای به اشتراک گذاشتن چالش های استارتاپ شما و دریافت راهنمایی از هیئت مشاوران معتمد است.

اما چالش های فعلی شما تمام داستان را بیان نمی کند. همچنین مهم است که فرصت های شرکت خود را برجسته کرده و چشم انداز استراتژیک خود را برای ماه های آینده بیان کنید. برای انجام این کار ، باید فراتر از هر KPI کوتاه مدت رنج ببرید. درآمد ممکن است پرچم باشد ، اما علائم دیگر نشان دهنده مقاومت شرکت شما و توانایی آن است که خود را در بازار سخت حفظ کند.

برای داشتن یک مکالمه آگاهانه درباره آینده شرکت خود ، باید توانایی شرکت خود را در افزودن ارزش جدید به محصول خود ، سرعتی که می توانید این ارزش جدید را به کاربران ارسال کنید و همچنین پاسخ مشتریانتان به این ویژگی های جدید را اعلام کنید.

شما باید به توانایی شرکت خود برای نوآوری نگاه کنید.

نوآوری شاخص اصلی است. این پیش بینی نیست ، اما می تواند به موفقیت شرکت شما در آینده اشاره کند. شرکت های نرم افزاری که قادر به ارائه ارزش جدید به کاربران خود هستند …