محصولات جدید هوش مصنوعی مایکروسافت با قیمت گزافی عرضه خواهند شد | دانش مرکز داده

(بلومبرگ) — شرکت مایکروسافت اعلام کرد که ابزارهای هوش مصنوعی جدید شرکتی که با نرم افزار آفیس کار می کنند، به نام Microsoft 365 Copilot، 30 دلار برای هر کاربر در ماه هزینه خواهند داشت، علاوه بر آن چیزی که اکثر مشتریان تجاری قبلاً پرداخت می کنند.

مایکروسافت در حال آزمایش Microsoft 365 Copilot است که از داده های اینترنت و همچنین اطلاعات داخلی یک شرکت استفاده می کند، با حدود 600 مشتری از جمله جنرال موتورز و گودیر. Copilot برای طرح های اشتراکی ارائه می شود که در حال حاضر قیمت آنها از 12.50 دلار تا 57 دلار برای هر کاربر در هر ماه است. مایکروسافت نگفت که Copilot که مبتنی بر فناوری استارتاپ هوش مصنوعی OpenAI است، چه زمانی به طور گسترده در دسترس خواهد بود.

قیمت گذاری که روز سه شنبه در کنفرانس شرکای مایکروسافت اعلام شد، منعکس کننده تقاضای قوی برای محصولات هوش مصنوعی شرکتی و هزینه اجرای آنها است. اسکات گاتری، رئیس ابر و هوش مصنوعی مایکروسافت، در ماه می به بلومبرگ بیزینس ویک گفت که صندوق ورودی وی مملو از مدیران عاملی است که درخواست دسترسی دارند. امی هود، مدیر مالی مایکروسافت گفته است که محصولات جدید هوش مصنوعی این شرکت به سریع‌ترین تجارت این شرکت نرم‌افزاری تبدیل خواهند شد که به 10 میلیارد دلار می‌رسد. با این حال، این نوع خدمات به تراشه های کامپیوتری گران قیمت و قدرت محاسبات ابری شدید برای انجام کارهایی مانند پاسخ به سؤالات، تجزیه و تحلیل صفحات گسترده، تولید نمایش اسلاید و پیش بینی مسائل تجاری آینده نیاز دارند.

مطالب پیشنهادی  آیا کولوهای دارای پشتوانه سرمایه برای بار کاری طولانی مدت شما به اندازه کافی پایدار هستند؟ | دانش مرکز داده

سهام پس از انتشار اخبار جهش کرد و با افزایش 3.8 درصدی به 358.95 دلار در نیویورک رسید که رکوردی برای سهام در روز است.

این شرکت روز سه‌شنبه همچنین یک چت محرمانه‌تر موتور جستجوی Bing را برای مشتریان شرکتی پیش‌نمایش کرد که در نسخه‌های مختلف Microsoft 365 برای کسب‌وکار گنجانده شده است و به‌عنوان یک اشتراک مستقل برای دیگران با قیمت 5 دلار برای هر کاربر در ماه ارائه می‌شود. نسخه سازمانی از داده‌های شرکت خصوصی محافظت می‌کند تا شرکت‌ها بتوانند به کارمندان اجازه دهند اطلاعات محرمانه را وارد کنند.

این شرکت همچنین ویژگی‌های جستجوی بصری اعلام شده قبلی را در چت بینگ ارائه می‌کند که به کاربران امکان می‌دهد تصاویر را آپلود کنند و درباره آنها سؤال بپرسند یا اطلاعات مرتبط را جستجو کنند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور