محافظ اضافه ولتاژ IsoBlock Defender (OVP)

برای برخی از تاریخ، اواخر سال 1993 بود که من این را طراحی کردم. همه اینها کار من است. مفهوم، طراحی الکترونیک، برد مدار، و طراحی فیزیکی، من مقصر هستم. من این ایده وحشیانه را داشتم که شاید بتوانم تعدادی از اینها را به عنوان نوعی محصول جدید بفروشم. طراحی در واقع بسیار محکم و بسیار کاربردی است. برای علاقه مندان، مدار دارای دو بخش است. یکی برای 5 ولت و دیگری برای 12 ولت. هر بخش دارای یک جاذب گذرا مبتنی بر زنر، و یک مدار کلاغه است. لگد دارای یک مقایسه کننده آی سی است که یک ترانزیستور را به حرکت در می آورد که در نهایت دریچه یک لگد 25 آمپر SCR را به حرکت در می آورد. این دو بخش را می توان به گونه ای به هم مرتبط کرد که سفر از هر یک باعث ایجاد هر دو لگد شود. هیچ چیز پیچیده ای مانند وسایل موشکی نیست، فقط یک وسیله ساده و در عین حال کاملا کاربردی.

بنابراین من در واقع تعداد کمی از این دستگاه ها را فروختم. اواخر سال 95 آخرین روز سال 95 به عنوان کارشناس کامپیوتر به اداره بهداشت ایثارگران رفتم.

یک “سرکوب کننده ولتاژ داخلی” نمونه ای از برخی فناوری های قدیمی 1995 است

این در واقع با قرار گرفتن در یک آیتم، میزان کمی از نوردهی را داشت بایت صفحه سخت افزار چه چیزی جدید مجله برای شماره ژوئن 1995 همانطور که در اینجا نشان داده شده است. عکس روی جلد بالا چاپی است که از طریق پست ارسال شده است. شماره تلفن و آدرس در بایت …

Source link