مجستیک به دلیل تعالی آموزش با دومین جایزه آموزشی شاهزاده خانم –

در روز پنجشنبه 28 آوریل، والاحضرت شاهزاده خانم رویال، از 48 سازمان در خانه عمارت در لندن استقبال کرد تا آنها را برای دریافت جوایز آموزشی شاهزاده سلطنتی به دلیل تعهدشان به آموزش و توسعه در سال 2021 جشن بگیرد.

Majestic با خوشحالی اعلام می کند که ما دوباره شناخته شده ایم و دومین جایزه آموزشی شاهزاده خانم سلطنتی خود را دریافت کرده ایم. این به دنبال جایزه قبلی در سال 2018 است.

آرون تلو-وارتون در حال دریافت جایزه از شاهزاده رویال
Majestic Student Liason، Aaron Tello-Wharton جایزه را از طرف Majestic جمع آوری می کند

در ششمین سال خود، این جایزه معتبر که توسط City and Guilds Group سازماندهی شده است، آموزش برجسته، تعالی و تعهد به برنامه های توسعه را که تأثیر مستقیمی بر عملکرد کسب و کار داشته اند، به رسمیت می شناسد. به عنوان یک شرکت کوچک، ما خوشحالیم که این پلتفرم را با کارفرمایان بزرگ ملی مانند Barclays، HMRC و Sky UK به اشتراک می گذاریم.

Majestic از زمانی که برای اولین بار در سال 2018 به این جایزه دست یافت، برنامه آموزشی خود را با تمرکز ویژه بر افزایش کارایی و شفافیت در فرآیند استخدام و انتخاب، بهبود بخشیده است.

مدیر عملیات Majestic، استیو پیچفورد، گفت:ما خوشحالیم که تلاش های ما بار دیگر توسط چنین سازمان معتبری تایید شده است.

مقدار زیادی work وارد برنامه قرار دادن ما می شود. ما با جوامع کامپیوتری محلی درگیر هستیم، سالها قبل از اینکه دانش آموزان ممکن است برای ما کار کنند. ما کمک به درس ها، سخنرانی ها و حمایت از فعالیت های دانشجویی.

برای دانشجویانی که خواهان چالش در یک محیط حمایتی هستند، سال آموزشی ما این فرصت را به آنها می دهد تا با تجربه در محل کار، یادگیری دانشگاه خود را تقویت کنند. در یک محیط تحت نظارت، دانش‌آموزان این فرصت را به دست می‌آورند که با ساختن نرم‌افزارهایی که به نفع مشتریان واقعی هستند، نظریه را عملی کنند.

این جایزه برای Majestic فوق‌العاده است و برای همه کارمندان و دانش‌آموزانی که در چند سال گذشته در این طرح مشارکت داشته‌اند، تقدیر می‌شود.

همکاران ماجستیک، جان دیوز و آرون تلو-وارتون، از پیوستن بتانی کاوتورن، دانشجوی دانشگاه شهر بیرمنگام، که در طرح مجستیک به عنوان بخشی از دوره ساندویچ خود شرکت کرد، در این رویداد بسیار خوشحال شدند.

جون، بتانی و آرون از مجستیک، لوح جایزه را در دست دارند
رهبر منابع انسانی، جان دیوز، بتانی کاوتورن «فارغ التحصیلان» و آرون در خانه عمارت لندن.

Majestic مشتاقانه منتظر چندین سال دیگر از طرح برنده جایزه ما است. اطلاعات بیشتر در مورد برنامه قرار دادن دانش آموز ما در این مصاحبه، از اولین جایزه آموزشی شاهزاده خانم سلطنتی در سال 2018 در دسترس است.

با شکوه