ما گردش کار DevOps هستیم که به شما وعده داده شده است

عکس پروفایل نویسنده

@بدون سرورCTO .ai

CTO.ai ، ارائه دهنده ابزارهای گردش کار و اتوماسیون توسعه دهنده.

اگر کنجکاو هستید که چگونه Kubernetes را به روش کارآمدتری برای حمایت از تیم مهندسی خود استفاده کنید ، ادامه مطلب را بخوانید …

به اختصار: پلت فرم جدید CTO.ai روش استقرار و مدیریت برنامه های بومی ابری خود را ساده می کند.

در طولانی مدت: CTO.ai ، ارائه دهنده ابزارهای گردش کار و اتوماسیون توسعه دهنده ، امروز از راه اندازی پلت فرم Kubernetes بدون سرور خود خبر داد که توسعه دهندگان را قادر می سازد برنامه های محلی-ابری خود را مستقر و مدیریت کنند.

این پلت فرم قدرتمند و در عین حال کاربرد آسان ، تیم های تحویل محصول را کارآمدتر کرده و پیچیدگی های تجربه شده توسط توسعه دهندگان را هنگام استقرار برنامه ها در بالای خوشه Kubernetes که خود مدیریت می کند ، از بین می برد.

پلتفرم CTO.ai برای پرداختن به برآورد 300 میلیارد دلار * از دست رفته در بهره وری توسعه دهنده هر ساله ایجاد شده است که بیشتر آن ناشی از ابزارهای پیچیده و ابری مدرن است.

تیم های نرم افزاری معمولاً وقت و هزینه زیادی صرف ایجاد ابزار گردش کار سفارشی خود می کنند یا باید چندین ابزار تخصصی را بخرند که باید یکپارچه شوند تا مدیریت Kubernetes برای توسعه دهندگان آنها آسان تر شود.

بستر CTO.ai با ایجاد امکان توسعه دهندگان نرم افزار در هر مرحله از توسعه ، بدون استفاده از Kubernetes ، این مسئله را از بین می برد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>