مایکروسافت یک میلیارد دلار در ساخت مرکز داده در کارولینای شمالی سرمایه گذاری می کند | دانش مرکز داده

مایکروسافت متعهد شده است که یک میلیارد دلار در پردیس چهار مرکز داده در شهرستان کاتاوبا، کارولینای شمالی سرمایه گذاری کند.

این حرکت در زمانی انجام می شود که انتخاب سایت مرکز داده می تواند به تمدید مشوق های مالیاتی توسط دولت محلی بستگی داشته باشد. در مورد مایکروسافت، کانتی Catawba مجموعه ای از کمک های مالی را برای جذب ابر مقیاس کننده به بخش خود از کارولینای شمالی گسترش داد.

در ازای حداقل 50 شغل جدید و توسعه 1 میلیارد دلاری در سه شهر خود، Catawba County اعطای املاک به مایکروسافت را طی 10 سال آینده تصویب کرد.

اسکات میلار، رئیس شرکت توسعه اقتصادی شهرستان کاتاوبا، گفت: «در طول آن دوره، دولت‌های محلی اساساً آن بخش از مالیات دارایی مایکروسافت را بازپرداخت خواهند کرد. شارلوت آبزرور. مالیات بر اموال غیرمنقول هزینه‌های پرداختی بر ساختمان‌ها و املاک مراکز جدید را پوشش می‌دهد، در حالی که مالیات دارایی شخصی برای تجهیزاتی مانند رایانه‌ها و سرورهای داخل آن پرداخت می‌شود.»

سایت های مرکز داده مایکروسافت در شهرهای Hickory (176 هکتار)، Maiden (292 هکتار) و Conover (219 هکتار) پخش خواهند شد.

مایکروسافت تضمین کرده است که 332 میلیون دلار در هر یک از این سه منطقه سرمایه گذاری خواهد کرد و 33 میلیون دلار اضافی به شهر Hickory برای یک پردیس اضافی اختصاص خواهد یافت.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور