مایکروسافت ، واحد استقرار و برنده/برنده کوبرنتس با بنیانگذار جو بدا

جو Beda یکی از سازندگان Kubernetes و همچنین Google Compute Engine است. او همچنین یکی از رهبران اصلی ابر ، Heptio را تأسیس کرد ، که اکنون بخشی از VMware است. Beda: استفاده از ظروف به معنی انتزاع از سیستم عامل و صرفه جویی در منابع عظیم سیستم است. او می گوید ظروف به ما این امکان را می دهند که از کنترل دستی خودداری کنیم ، به این معنی که ما مجبور نیستیم به نحوه و مکان اجرای برنامه اهمیت دهیم.

تصویر
عکس پروفایل الیزابت لووا هکر ظهر

الیزابت لووا

سردبیر اصلی در Evrone.com

ما اخیراً این فرصت را داشتیم که با مهندس اصلی VMware ، جو beda ، یکی از سازندگان Kubernetes ، و همچنین Google Compute Engine مصاحبه کنیم.

جو یک مهندس نرم افزار مجرب است که هم در مایکروسافت و هم در گوگل کار کرده است. او همچنین یکی از رهبران ابر بومی ، Heptio را تأسیس کرد ، که اکنون بخشی از VMware است. ما کل متن مصاحبه را در زیر قرار داده ایم و امیدواریم از آن لذت ببرید!

تصویر

مصاحبه با جو Beda ، بنیانگذار Kubernetes

اورون: سلام. از دیدن شما خوشحالم! بیایید مصاحبه خود را آغاز کنیم. امروزه برنامه های کاربردی با مجازی سازی به خلاص شدن از سخت افزار کمک می کنند. استفاده از ظروف به معنای انتزاع از سیستم عامل و صرفه جویی در منابع عظیم سیستم است.

پلتفرم هایی مانند Kubernetes به ما امکان می دهد از کنترل دستی خود رهایی یابیم ، این بدان معناست که ما مجبور نیستیم به آن اهمیت دهیم …