لینگو پیش فروش عمومی را برای توکن خود اعلام می کند

**پاریس، فرانسه، 24 ژوئن 2024/Chainwire/–**Lingo، پروژه نوآورانه ای که به دنبال ایجاد یک نشانه ارزشمند است، از اعلام پیش فروش عمومی خود هیجان زده است. لینگو به عنوان یک اکوسیستم پاداش مبتنی بر گیمیفی‌شده با RWA، برای موج بعدی میلیاردها ارز دیجیتال مصرف‌کننده طراحی شده است. کاربران می توانند برای برنده شدن جوایز واقعی بالقوه $LINGO را به اشتراک بگذارند یا تلاش کنند.

اکوسیستم پاداش لینگو

اکوسیستم پاداش لینگو با پروژه های برتر Web3 مانند Magic Eden، Travala و Fizen همکاری می کند. این شبکه مشارکتی منجر به پاداش‌های قابل بازخرید برای بیش از 3000 برند از جمله Spotify، Netflix، Starbucks، Nike و PlayStation شد که ارزش ملموسی را برای کاربران خود فراهم کرد. این یک عنصر کلیدی برای پذیرش انبوه است که یکی از چالش‌های اصلی در پذیرش کریپتو است. با شرکت در شبکه لینگو، کاربران به طور بالقوه می توانند به عنوان شرکت کنندگان فعال و منفعل اکوسیستم، جوایز واقعی دریافت کنند.

روایت RWA

با سرمایه گذاران Lingo که بیش از 3 میلیارد دلار دارایی را مدیریت می کنند، لینگو قصد دارد در خط مقدم جنبش دارایی های دنیای واقعی (RWA) قرار گیرد. لینگو بر اساس Base و Solana، از RWA استفاده می کند تا از طریق اکوسیستم نوآورانه خود، پاداش های ملموس را تامین کند. از آنجایی که علاقه احتمالی به RWA در حال افزایش است، لینگو آماده است تا این مرز را در صنعت کریپتو رهبری کند.

چگونه کار می کند

لینگو مدل جدیدی از…

Source link