لینکدین ویژگی‌های مبتنی بر هوش مصنوعی را برای پروفایل‌ها و فهرست‌های شغلی راه‌اندازی می‌کند

لینکدین از عرضه ویژگی‌های جدید هوش مصنوعی برای کمک به کاربران برای بهبود پروفایل‌های حرفه‌ای خود و شرکت‌ها در نوشتن شرح وظایف بهتر خبر داد.

سرفصل ها و خلاصه های مبتنی بر هوش مصنوعی

پیشنهادهای شخصی‌سازی شده برای نوشتن با هوش مصنوعی به کاربران لینکدین کمک می‌کند تا سرفصل‌ها و خلاصه‌های مربوط به بخش بهتری را بر اساس تجربه خود تهیه کنند.

هوش مصنوعی اطلاعاتی را که در مورد تجربیات و مهارت‌های شغلی خود ارائه کرده‌اید تجزیه و تحلیل می‌کند، مشخص می‌کند که چه اطلاعاتی تاثیرگذارتر است، و آن اطلاعات را برای خلاصه‌ی عنوان و در مورد بخش خلاصه می‌کند.

از لحن ارائه شده در بقیه نمایه لینکدین شما استفاده می کند تا اطمینان حاصل کند که سرفصل ها و خلاصه های تولید شده توسط هوش مصنوعی شخصی سازی شده است.

این می تواند به کاربران لینکدین کمک کند تا در نتایج جستجو تاثیر اولیه بهتری داشته باشند زیرا زمانی که نمایه شما با جستجوی کلمه کلیدی کاربر دیگر مطابقت دارد، نام و عنوان شما نشان داده می شود.

برای کسب بهترین نتایج باید بخش مهارت ها و تجربه پروفایل لینکدین خود را تکمیل کنید.

به جای فهرستی از مسئولیت‌هایتان، روی برجسته‌ترین دستاوردهای خود در هر نقش شغلی تمرکز کنید. این به کارفرمایان آینده پیش نمایشی از نتایجی که می توانید برای آنها به دست آورید ارائه می دهد.

این ویژگی از امروز برای منتخب مشترکین Premium در دسترس خواهد بود و در چند ماه آینده برای بقیه مشترکین Premium نیز عرضه خواهد شد.

لینکدین چندین طرح اشتراک ممتاز را بر اساس اهداف شغلی شما ارائه می دهد.

این تنها یک هفته پس از راه‌اندازی مقالات مشترک توسط لینکدین، یک ویژگی مبتنی بر هوش مصنوعی است که به کاربران اجازه می‌دهد محتوای بیشتری را بر اساس شروع مکالمه و نمودار مهارت‌های لینکدین ایجاد کنند.

استفاده از ChatGPT به عنوان یک جایگزین

اگر نمی خواهید منتظر بمانید تا از هوش مصنوعی برای بهبود پروفایل لینکدین خود استفاده کنید، ممکن است بخواهید از ChatGPT+ به عنوان جایگزین استفاده کنید.

می توانید نقاط گلوله را از رزومه/نمایه لینکدین خود کپی و جایگذاری کنید و از آن بخواهید که در کمتر از 220 کاراکتر برای عنوان یا چند جمله برای خلاصه شما خلاصه شود.

همچنین می‌توانید از ChatGPT+ برای بهبود صفحه شرکت خود استفاده کنید و از آن بخواهید متن بیانیه مأموریت، ارزش‌ها و اهداف شرکت شما را در یک یا دو جمله خلاصه کند.

توضیحات شغلی مبتنی بر هوش مصنوعی

کارفرمایانی که می خواهند زمان کمتری را صرف نوشتن شرح شغل و زمان بیشتری برای یافتن نامزدهای واجد شرایط کنند، می توانند از هوش مصنوعی برای دستیابی به اهداف استخدام استفاده کنند.

مولد شرح شغل هوش مصنوعی لینکدین به کارفرمایان کمک می کند تا بر اساس عنوان شغل، نام شرکت، نوع محل کار، نوع شغل و مکان، شرح شغلی بهتری ارائه دهند. ویژگی هوش مصنوعی همچنین به شما این امکان را می دهد که بر اساس افرادی در شبکه خود که مهارت ها و تجربه آنها با نامزد ایده آل شما مطابقت دارد، شرح شغل ایجاد کنید.

این برای انتخاب پوسترهای شغلی در ایالات متحده، هند، بریتانیا، کانادا و استرالیا در دسترس خواهد بود و در اواخر سال جاری برای کارفرمایان بیشتری عرضه خواهد شد.

دوره های رایگان هوش مصنوعی تا 15 ژوئن 2023

با ورود هوش مصنوعی به بسیاری از محصولات – جستجو، رسانه های اجتماعی، و برنامه های بهره وری، برای نام بردن از چند مورد – ضروری است که بدانید هوش مصنوعی چگونه می تواند به شما کمک کند در کار خود کارآمدتر شوید.

LinkedIn Learning بیش از 100 دوره را تا 15 ژوئن 2023 به صورت رایگان در دسترس قرار داده است. این دوره ها به چندین زبان در دسترس هستند، هوش مصنوعی مولد، پایه های یادگیری ماشین، هوش مصنوعی مسئول، هوش مصنوعی پیشرفته و هوش مصنوعی کاربردی را پوشش می دهند.


تصویر ویژه: wichayada suwanachun/Shutterstock

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور