لینکدین به زبان هندی راه اندازی شد و تعداد کاربران بالقوه را تا 600 میلیون افزایش داد

لینکدین به زبان هندی راه اندازی شد و آن را به اولین زبان منطقه ای هند در لینکدین تبدیل کرد که از جامعه هندی زبان بیش از 600 میلیون نفر در سراسر جهان پشتیبانی می کند.

پس از ایالات متحده، هند دومین بازار بزرگ لینکدین با 82 میلیون عضو است.

در اطلاعیه این شرکت آمده است:

لینکدین، بزرگترین شبکه حرفه ای جهان، امروز نقطه عطف جدیدی را با راه اندازی هندی، اولین زبان منطقه ای هندی در لینکدین، با هدف پشتیبانی از 600 میلیون هندی زبان در سراسر جهان رقم زد.

هدف LinkedIn با این راه‌اندازی، شکستن موانع زبانی، فراهم کردن دسترسی بیشتر به فرصت‌های حرفه‌ای و شبکه‌ای برای هندی زبانان در هند و سراسر جهان است. با راه اندازی زبان هندی، لینکدین اکنون از 25 زبان در سراسر جهان پشتیبانی می کند.

تبلیغات

ادامه مطلب زیر

کاربران لینکدین اکنون می‌توانند نمایه‌ای به زبان هندی ایجاد کنند که یافتن آن توسط استخدام‌کنندگان و ارتباط با سایر اعضای هندی‌زبان را آسان‌تر می‌کند.

در اینجا بیشتر درباره معنای این راه‌اندازی برای LinkedIn و برنامه‌های این شرکت برای جامعه هندی زبان در آینده است.

چرا این راه اندازی نقطه عطف مهمی برای لینکدین است؟

هند یک بازار اصلی رشد برای لینکدین است، زیرا تعداد اعضای آن در سه سال گذشته بیش از 20 میلیون نفر افزایش یافته است (15٪ رشد سالانه).

بازار هند از زمان شیوع بیماری همه گیر شاهد افزایش قابل توجهی در تعامل و گفتگو در لینکدین بوده است.

تبلیغات

ادامه مطلب زیر

به عنوان بخشی از راه‌اندازی «فاز 1» لینکدین به زبان هندی، کاربران می‌توانند به فید، نمایه، مشاغل، پیام‌ها و محتوا به زبان هندی بر روی دسک‌تاپ و تلفن‌های اندروید و iOS خود دسترسی داشته باشند.

در مراحل بعدی، لینکدین می گوید که در جهت گسترش دامنه فرصت های شغلی موجود برای متخصصان هندی زبان کار خواهد کرد.

علاوه بر این، لینکدین به اضافه کردن ناشران و سازندگان هندی بیشتری در هفته‌های آینده ادامه خواهد داد تا تعامل اعضا و مکالمات به زبان هندی را افزایش دهد.

نحوه استفاده از لینکدین به زبان هندی

بر گوشی های هوشمند، کاربران برای مشاهده برنامه موبایل LinkedIn به زبان هندی باید زبان هندی را به عنوان زبان دستگاه مورد نظر خود در تنظیمات تلفن انتخاب کنند.

برای اعضای لینکدین که در حال حاضر از هندی به عنوان زبان ترجیحی خود در تلفن های هوشمند خود استفاده می کنند، لینکدین به طور خودکار به هندی تغییر می کند.

بر دسکتاپ، اعضا باید روی نماد “من” در بالای صفحه اصلی لینکدین خود کلیک کرده و “تنظیمات و حریم خصوصی” را انتخاب کنند.

در مرحله بعد، روی «تنظیمات حساب» در سمت چپ کلیک کنید، «تنظیمات سایت» را انتخاب کنید، روی «تغییر» در کنار «زبان» کلیک کنید و «هندی» را از لیست کشویی انتخاب کنید.

پس از انتخاب، رابط کاربری لینکدین، از جمله نوار ناوبری، به زبان هندی نمایش داده می شود.

محتوای تولید شده توسط کاربر، مانند پست‌های موجود در فید اصلی اعضا، به زبانی نمایش داده می‌شود که در ابتدا ایجاد شده است. با کلیک بر روی گزینه “مشاهده ترجمه”، ترجمه هندی پست‌های کاربران به زبان‌های دیگر نمایش داده می‌شود.

تبلیغات

ادامه مطلب زیر

اعضای جدید این گزینه را خواهند داشت که هنگام ثبت نام نمایه خود برای اولین بار، به زبان هندی در لینکدین ثبت نام کنند.

گزینه ای برای افزودن نمایه زبان دوم در دسکتاپ موجود است. برای ایجاد نمایه زبان دوم، روی نماد «من» و سپس «مشاهده نمایه» و سپس «افزودن نمایه به زبان دیگری» کلیک کنید.

منبع: news.linkedin.com


تصویر ویژه: اسکرین شات از news.linkedin.com، دسامبر 2021.