لوموز دور راهبردی را با موفقیت به پایان رساند – ثبت نام گره های غیرمتمرکز باز می شود

پس از یک فاصله زمانی 3 ماهه پس از تامین مالی Pre-Series A، Lumoz یک خبر خوب دیگر دریافت کرد!

در 29 می لوموز، لایه محاسباتی مدولار و پلتفرم ZK-RaaS، به طور رسمی از اتمام دور جدید بودجه استراتژیک خبر داد. سرمایه گذاران شرکت کننده عبارتند از IDG Blockchain، Blockchain Coinvestors، Gate Ventures، Summer Capital، EVG، SevenUpDAO، Sweep Ventures و غیره. مقدار مشخصی از بودجه فاش نشده است.

پیش از این، در مارس 2024، Lumoz مطرح کرد دور سرمایه گذاری پیش از سری A با ارزش 120 میلیون دلار. موسسات شرکت کننده شامل Hashkey Capital، OKX Venture، Kucoin Ventures، Polygon، Comma3، Waterdrip، YBB، Kernel Ventures، D11-Labs، MH Ventures، Kronos Research و Fermion Capital بودند.

تیم Lumoz فاش کرد که وجوه جدید برای گسترش بیشتر تیم Lumoz، توسعه لایه قدرت محاسباتی مدولار، و پیشرفت ساخت و ساز و نوآوری فناوری پلت فرم ZK-RaaS استفاده خواهد شد.

“بعد از اعلام دور قبلی تامین مالی، بسیاری از سرمایه گذاران خطرپذیر مشتاقانه به لوموز مراجعه کردند و ما را بر آن داشت تا در یک بازه زمانی کوتاه یک دور تامین مالی استراتژیک دیگر را آغاز کنیم. در این دور، ما بار دیگر گروهی از سرمایه گذاران و شرکای استثنایی را جذب کردیم که اعتماد کامل دارند. در چشم انداز، محصولات و تیم لوموز ….

Source link