قطع سرویس میزبانی وردپرس WPX

میزبانی وردپرس تحت مدیریت WPX دچار اختلال شد که ممکن است هزاران وب سایت را خراب کرده باشد. خاموشی ساعت ها به طول انجامیده است. بسیاری از مشتریان از عدم ارتباط WPX شکایت دارند.

سایت میزبانی WPX غیرقابل دسترسی بود

حتی خود سایت میزبانی وب سایت WPX غیرقابل دسترسی بود.

تصویری از در دسترس نبودن میزبانی WPX

میزبانی WPX در دسترس نیستصفحه ای که در زیر دامنه پایگاه دانش آنها (kb.wpx.net) میزبانی شده بود این پیام خطا را صادر می کرد:

تصویر صفحه پیام خطای پایگاه دانش WPX

پیغام خطای قطع WPX

مشکلات مرکز داده WPX شیکاگو

WPX در پاسخ به مشتریان خود در توییتر پاسخ شکلی ارائه کرد. پاسخ با کاما آغاز می شود ، که احتمالاً وجود داشته است تا نام عضو توییتر در فضای خالی قبل از کاما درج شود.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

پاسخ های توییتر WPX:

این پاسخ آماده باعث ایجاد احساس ناراحتی و خشم در بحث در گروه فیس بوک Affiliate SEO Mastermind شد.

اعضای مختلف در مورد فقدان ارتباطات اظهار نظر کردند و آن را “بی فایده” خواندند. در حالی که یکی دیگر از اعضای آن گروه فیس بوک اعلام کرد که به روز رسانی واحد در توییتر “تاسف آور” است.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

یکی دیگر از اعضا گفت که آنها WPX را دوست دارند اما اگر از اطلاعات بیشتری برخوردار باشند می توانند حسن نیت بیشتری داشته باشند و عدم ارتباط را غیرقابل قبول نامید.

آیا این WPX Down است؟

اطلاعات مربوط به WPX.net نشان می دهد که دامنه آنها در Steadfast ASN (شماره های سیستم خودمختار) قرار دارد.

ASN شبکه های آدرس های IP را نشان می دهد و می توان از آنها برای شناسایی زیرساخت های زیر بنای مرکز داده استفاده کرد ، که گاهی اوقات می تواند سرنخی از آنچه در حال رخ دادن است ارائه دهد.

Steadfast مراکز داده ای را در شیکاگو نگهداری می کند که همزمان با توییت های WPX مبنی بر این که مشکل در مرکز داده شیکاگو است.

بنابراین این احتمال وجود دارد که Steadfast زیرساخت اصلی میزبانی WPX باشد ، اگرچه با فقدان اطلاعات WPX در این زمان ، نمی توان با اطمینان 100٪ گفت.

صفحه راهنمای Steadfast این اعلامیه پشتیبانی را فاش می کند:

“مشتریان به دلیل نقص سوئیچ دسترسی ، دچار وقفه شبکه می شوند.

سیستم هشدار دهنده ما یکی از سوئیچ های ما را که به طور ناسازگار کار می کرد تشخیص داد و پس از تحقیقات اولیه ، تیم شبکه چند موقعیت احتمالی را که ممکن است باعث ایجاد این رویداد شود ارزیابی کرد.

در اولین ساعت ، ما خدمات را به 60 درصد از مشتریان تحت تأثیر قرار دادیم. ما در حال جایگزینی دستگاهی هستیم که باعث وقفه می شود و باید ظرف یک ساعت آنلاین باشیم. “

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

گاهی مشکلات پیش می آید

در این مورد مشکل از دست WPX خارج است. این مشکل زیرساخت های اساسی است که آنها به آن وابسته هستند.

یکی از مشتریان توییتر از صبر خواست:

به نظر می رسد که موضوع در حال بررسی است بنابراین صبر توصیه بدی نیست. مسائلی مانند این معمولاً قابل پیش بینی نیستند و حتی اگر سرویس در “ابر” باشد ، سخت افزاری وجود دارد که می تواند خراب شود.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید