قدم های برداشته شده توسط تیم ما برای ساختن برنامه eCars با استفاده از Heroku و Salesforce

عکس پروفایل نویسنده

@jasonfdcجیسون اس

11x حرفه ای و توسعه دهنده خبره Salesforce با 10+ سال تجربه و MBA از مدرسه UCLA Anderson.

من به عنوان کسی که 10 سال پیش “به طور تصادفی” به یک توسعه دهنده Salesforce تبدیل شدم و این کار را در یک حرفه و شغل انجام دادم ، من کاملاً از سود سهام آگاهانه از طریق سرمایه گذاری در یادگیری مداوم و دستیابی به آخرین موارد در صنعت خود آگاه هستم. حتی پس از سالها کار در اکوسیستم Salesforce ، کسب 11 گواهینامه و گذراندن چندین صد پروژه مختلف ، به سختی می توانم وقت بگذارم تا با تمام ابزارها و ویژگیهای جدید توسعه مدرن همگام شوم (و من معمولاً کنفرانس های TrailheaDX و Dreamforce هر ساله برای گرفتار شدن!).

به دلیل محدودیت های سفر Covid19 ، کنفرانس های حضوری لغو می شوند. با این حال ، یک سری ویدیوی جدید علاقه من را برانگیخت. به طور خاص ، دو طرفدار توسعه دهنده Salesforce ، Mohith Shrivastava و Julián Duque ، مجموعه ای با عنوان “توسعه برنامه های مدرن در Heroku / Salesforce” را انجام می دهند.

بنابراین در تلاش برای جذب شدن به جدیدترین توسعه برنامه های مدرن و تقویت اطلاعات به عنوان یک هدف شخصی ، من در این مجموعه شرکت می کنم. من فکر کردم که همه جزئیات فنی را در یک سری مقاله برای کمک به من در یادگیری فن آوری ضبط می کنم ، و …