قدرت نمره یک شرکت کننده در یک انجمن جمع مثبت

عکس پروفایل نویسنده

@hasijasaurabhصوراب

علاقه مند به رمزنگاری ، در حال کاوش در دنیای بلاکچین ها با چشمان گشاده و گوش های باز است

اعتبار نقش مهمی در زندگی ما دارد ، ما روز به روز به آن اعتماد می کنیم ، خواه استخدام کمک برای کارهای روزمره روزمره یا برای تصمیم گیری های مهم مانند خرید وسیله نقلیه یا خانه.

بازخورد یا بازبینی درباره یک محصول یا خدمات از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا اطمینان می دهد کیفیت وعده داده شده تحویل داده شده و ارزش پول پرداخت شده را دارد. این به نوبه خود به این معنی است که منبع بازخورد باید واقعی و معتبر باشد ، در غیر این صورت بازخورد یا بررسی های ارائه شده توسط آن ارزش نمک آن را نخواهد داشت.

به طور خلاصه این یک سیستم به هم پیوسته است که در آن همه ذینفعان مربوطه نمره اعتبار خود را دارند. نهادی با اعتبار بالاتر باعث جذب مشاغل بیشتر و در نتیجه ثروت بیشتر می شود.

امتیاز اعتبار برای ارزیابی اعتبار مالی

از امتیاز اعتبار برای تعیین کمیت اعتبار مالی یک فرد یا یک سازمان یا حتی یک کشور استفاده می شود. این نشان دهنده اعتبار یا احتمال بازپرداخت بدهی واحد تجاری است ، و این یک نقش محوری در روند تصویب وام دارد.

بانک ها یا آژانس های خصوصی دقت لازم را انجام می دهند و شایستگی یک نهاد را ارزیابی می کنند. امتیاز اعتبار در طیفی از مقادیر رسم می شود ، بالاتر از ارزش بهتر است. چند کلید …