قبل از سرمایه گذاری در XRP این موارد را بدانید

عکس پروفایل نویسنده

تنها از سال گذشته ، سومین ارز رمزنگاری شده فقط یک چهارم افزایش در دنیای رمزنگاری را پس انداز می کند. اگر به سایر ارزهای رمزپایه نگاه کنیم ، آنها بدون توقف در حال افزایش هستند.

دیر یا زود می توانید از altcoins سود ببرید اما با Ripple اوضاع بدتر می شود. هر آنچه پیش بینی قیمت Ripple نشان می دهد ، رمزنگاری در یک حالت سقوط آزاد است. حتی طلا ، نقره و سایر دارایی های فیزیکی نیز تغییر سیاست را مشاهده می کنند.

در صورتی که به دنبال حق سرمایه گذاری در این ارز رمزپایه هستید ، باید برخی از حقایق را بدانید. زمان تفکر غیر منطقی نیست. در زیر ، مواردی را که باید قبل از سرمایه گذاری در XRP بدانید به شما می گویم.

نکاتی که باید قبل از سرمایه گذاری در XRP بدانید

دیگر رمزنگاری ها در حالت خشمگین عمل می کنند ، در حالی که Ripple هنوز در بازار عقب است. به عنوان سومین دارایی مجازی بزرگ و دارایی معروف به معاملات مرزی ، تعداد کمی از افراد با آنها تجارت می کنند.

اولین چیزی که باید هنگام سرمایه گذاری در XRP بدانید این است که این یک ارز رمزپایه متمرکز است.

Ripple اکثر سهام موجود در رمزهای XRP را کنترل می کند. این بدان معناست که سازمان سهم بسیاری در آینده خود دارد. آزمایشگاه های Ripple حداکثر بخشی از استخر استخراج را کنترل می کنند و میلیاردها رمز XRP را به گردش در می آورند. اعتقاد دارد که این XRP …