قانون گذاران آمریکایی در مورد اشتباه مدیران آمازون در کنگره سوال کردند

(بلومبرگ)-قانونگذاران مجلس گفتند مدیران ارشد Amazon.com Inc. ، از جمله جف بزوس ، مدیر اجرایی سابق ، کنگره را در مورد نحوه استفاده خرده فروش آنلاین از داده های فروشندگان شخص ثالث گمراه کرده اند.

در نامه روز دوشنبه به مدیرعامل اندی جاسی ، قانون گذاران – به رهبری جرولد نادلر ، رئیس کمیته قضایی ، دموکرات نیویورک ، و رئیس کمیته فرعی آنتی تراست ، دیوید سیسیلین ، دموکرات رود آیلند – به “گزارش اخیر معتبر که مستقیماً با سوگند یاد شده مغایر است” اشاره کردند. شهادت و نمایندگی از مدیران ارشد آمازون ”به هیئت.

قانونگذاران در نامه مورخ دوشنبه نوشتند: “با توجه به ماهیت جدی این موضوع ، ما آخرین فرصت را در اختیار شما قرار می دهیم تا شواهد معاف کننده ای را برای تأیید شهادت و اظهارات قبلی از طرف آمازون به کمیته ارائه دهید.” “ما شدیداً شما را تشویق می کنیم تا از این فرصت برای اصلاح پرونده استفاده کنید و در صورت درخواست ارجاع این موضوع به وزارت دادگستری برای تحقیقات جنایی ، پاسخ سوگند خورده ، صادقانه و دقیق به این درخواست ارائه دهید. ”

نمایندگان آمازون ، از جمله بزوس ، به کنگره گفته اند که از سیاست استفاده از داده های فروشندگان جداگانه برای رقابت با فروشندگان یا تولید محصولات رقیب برخوردارند. اما تعدادی از حساب های رسانه ای نشان می دهد که کارکنان آمازون این کار را انجام داده اند یا حداقل راه حل هایی پیدا کرده اند که این سیاست را بی فایده می کند.

بزوس که سال گذشته در مورد گزارش وال استریت ژورنال سوگند خورد که آمازون مرتباً از چنین داده هایی در نقض آشکار این سیاست استفاده می کرد ، گفت که نمی تواند تضمین کند که این قانون هرگز نقض نشده است.

مطالب پیشنهادی  Digital Realty و Brookfield برای ساخت مراکز داده در هند

بروک ابربرتر ، سخنگوی آمازون در بیانیه ای در پاسخ به این نامه همه این ادعاها را بررسی کرده و “اقدامات مناسب” را انجام می دهد.

او گفت: “علاوه بر این ، ما تجربه جستجوی خود را طوری طراحی می کنیم که مواردی را که مشتریان می خواهند خریداری کنند ، بدون توجه به اینکه آیا توسط آمازون یا یکی از شرکای فروش ما ارائه شده است ، مشخص کنیم.”

به گفته قانونگذاران ، نظرات بزوس و دیگران مغایر گزارش های خبری اخیر است.

قانونگذاران نوشتند: “در بهترین حالت ، این گزارش تأیید می کند که نمایندگان آمازون کمیته را گمراه کرده اند.” در بدترین حالت ، این نشان می دهد که آنها ممکن است در نقض احتمالی قوانین کیفری فدرال به کنگره دروغ گفته باشند. “

کن باک ، نماینده جمهوریخواه کلرادو ، در گروه ضد انحصار نیز نامه را به همراه پرامیلا جیاپال ، دموکرات واشنگتن و مت گیتز ، نماینده جمهوری خواه فلوریدا ، امضا کردند. قانونگذاران خواستار پاسخ تا 1 نوامبر هستند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور