قاب های Pixel: Mega Man 7 & Castlevania (نقد و بررسی)

تصویر
عکس پروفایل ظهر جفری هریس هکر

@84جفری هریس

روزنامه نگار سرگرمی مستقر در LA و 411 میزبان Podcast مصاحبه های کشتی.

به تازگی ، افراد در Pixel Frames به اندازه کافی خوب بودند که می توانند نمونه هایی از محصولات چشمگیر خود را ارسال کنند.

Pixel Frames آثار هنری پیکسلی قاب دار از صحنه های بازی ویدیویی کلاسیک و نمادین از بازی های یکپارچه ایجاد می کند. اگر دوره های 8 و 16 بیتی بازی در خانه چرخ شما است ، این یک هدیه ارزان قیمت یا یک اثر هنری زیبا برای زیبایی خانه یا اتاق بازی شما است. تمام قطعات هنری پیکسل شده از Pixel Frames به طور رسمی محصولات دارای مجوز هستند و موارد زیبایی را ساخته اند.

یادداشت نویسنده: همانطور که در بالا ذکر شد ، این یک بررسی محصول بر اساس نمونه های بررسی است که توسط Pixel Frames به ما ارائه شده است. با این حال ، اینها افکار و نظرات واقعی من در مورد محصول هستند.

Pixel Frames برای اهداف این بررسی دو نمونه از آثار هنری قاب شده من را ارائه داد. First up قطعه ای است بر اساس Mega Man 7 با عنوان “Mega Man 7 – Dr. Wily”. این فیلم مگا من ، راش و دکتر لایت را در مقابل دکتر ویلی از مرحله ابتدایی بازی به تصویر می کشد.

قطعه دیگر براساس سری Castlevania ، به طور خاص Castlevania: Dracula X یا Rondo of Blood ساخته شده است که ریشتر بلمونت در مقابل دراکولا را از بازی به تصویر می کشد. این قطعه با عنوان “مقدمه ای بر دراکولا” است.

تصویر

قطعات Pixel Frames در سایز سخاوتمندانه ای در 9×9 اینچ ارائه می شوند. آنچه من …